Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Sneek
Sneek
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fuego Maaseik
Maaseik
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Het Bos
Antwerpen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
vrijdag 05 mei 2017
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
David Douglas
De Helling, Utrecht
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 mei 2017
21:00
Starkoo
't Dorpshuys van Cothen, Cothen
21:00
The Mysterons
Altstadt, Eindhoven
22:00
DJ Paul Elstak - Freestyle Madness
Bibelot, Dordrecht
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
The Zoomatics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Yung Internet
Burgerweeshuis, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
The Boss
Cacaofabriek, Helmond
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hermitage
Dassenakker Live, Houten
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
GosT / Timecop1983
De Helling, Utrecht
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Madeleine Peyroux
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Speeldoos, Vught
St. Solaire
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Daniel Lohues - Moi
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Andy The Core / N-Vitral / Sjammienators
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Riptide
Effenaar, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Fuego Maaseik, Maaseik
19:30
Tim Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Peer / The Jerry Hormone Ego Trip
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Ares
Hall Of Fame, Tilburg
Sef
Het Bos, Antwerpen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Steve Kuhn Trio
LantarenVenster, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Saint Vitus
Little Devil, Tilburg
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
22:00
Hallo Venray
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Handsome Family
Metropool, Hengelo
20:00
Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
De Andersons
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Venice
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
Stekkerdoos
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bertus Borgers / Bertus Borgers & The Young Retro's
Neushoorn, Leeuwarden
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
20:30
Thijs van Leer
Paard, Den Haag
20:00
Symphonic Junction #21
Paard, Den Haag
19:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Karsu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Another Journey
Patronaat, Haarlem