Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
The Jack
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
van Beresteyn
Veendam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spant!
Bussum
Sounds Delft
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rodenburg
Beesd
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Oktoberhallen
Wieze
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Bos
Antwerpen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
23:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Fuego Maaseik
Maaseik
vrijdag 05 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zaterdag 06 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jazznight LOUIS! - What a wonderful world
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Pink Project
Theater De Willem, Papendrecht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
22:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lorrèn
Stathe, Utrecht
20:00
De Dijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
Lakshmi
Sounds Delft, Delft
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
21:00
Michel Exel
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Another Journey
Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:30
Karsu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van Leer
Paard, Den Haag
20:00
Symphonic Junction #21
Paard, Den Haag
19:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Stekkerdoos
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bertus Borgers / Bertus Borgers & The Young Retro's
Neushoorn, Leeuwarden
Venice
Muziekgieterij, Maastricht
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Andersons
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
The Handsome Family
Metropool, Hengelo
20:00
Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
22:00
Hallo Venray
Merleyn, Nijmegen
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Saint Vitus
Little Devil, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steve Kuhn Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sef
Het Bos, Antwerpen
20:00
Ares
Hall Of Fame, Tilburg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peer / The Jerry Hormone Ego Trip
Gelderlandfabriek, Culemborg
19:30
Tim Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Fuego Maaseik, Maaseik