Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Lil' Amsterdam
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Arminius
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
EKKO
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Roma
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Engel
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Café Café
Hasselt
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Paradox
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
maandag 30 april 2018
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 01 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tower of Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
This Is The Kit
EKKO, Utrecht
20:15
The Elvis Concert
Gigant, Apeldoorn
18:00
St. Tropez
Lil' Amsterdam, Amsterdam
20:00
Selah Sue
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Say Sue Me
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ravyn Lenae
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Otzeki
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mabel
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lilly Hiatt
Merleyn, Nijmegen
20:00
Lightning Bolt
Tolhuistuin, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
Herman van Veen
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Grouper
Arminius, Rotterdam
19:30
Get Dead
Sugar Factory, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Christian Mcbride Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
AmenRa + Ortega
Vera, Groningen
A Place to Bury Strangers
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 02 mei 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Vacations
Vera, Groningen
20:00
Uniform
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Tukker
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Solin
EKKO, Utrecht
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Otzeki
Merleyn, Nijmegen
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lunchconcert: Pedro Silva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
20:15
Levi Parham / Paul Benjaman Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Janne Schra
Luxor Live, Arnhem
22:00
Human Tetris / Super Besse
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Musis, Arnhem
21:00
Frank Valenza
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Frank Boeijen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:00
Eden
Trix, Antwerpen
19:30
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Church of Misery / Eyehategod
Patronaat, Haarlem
Cancer Bats
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
A Place to Bury Strangers
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 03 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wende Snijders - Mens
De Roma, Antwerpen
20:00
Ulysse
Botanique, Brussel
19:30
Trixie Whitley
LantarenVenster, Rotterdam
Tim Akkerman sings The Boss
Nieuwe Nor, Heerlen
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Scumbag Millionaire
De Engel, Den Helder
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Protomartyr
De Kreun, Kortrijk
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Kernel
Café Café, Hasselt
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Mario Batkovic
Paradox, Tilburg
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Jungle By Night
Gebr. De Nobel, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jim Black's Malamute
Bimhuis, Amsterdam