Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Eendrachtshoeve
Zuid-Beijerland
19:45
Podium heino
Heino
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Bosuil
Weert
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
14:00
Media Markt
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
23:45
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
De Pul
Uden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Concerto
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kerkje garnwerd
Garnwerd
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
Concertgemaal
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
Melkweg
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Vera
Groningen
20:00
't Ukien
Kampen
15:00
Little Devil
Tilburg
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Molen De Ster
Utrecht
Simplon
Groningen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
Concertgemaal
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 13 mei 2017
20:15
Yamato
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Woodwind
Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
19:45
Westcoast Band
Podium heino, Heino
22:00
Vibronics
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
Underoath
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tribute2BobMarley
Effenaar, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Sugarhill Gang
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Doors in Concert
De Speeldoos, Vught
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
22:30
Suono Culture: Karmon
Effenaar, Eindhoven
20:30
Steak Number Eight
Podium 't Beest, Goes
21:00
Sonido Gallo Negro
Grounds, Rotterdam
22:00
Slow Burners
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Simple Minds
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Room for Elephants
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Release Fest
Hal 25, Alkmaar
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Randy Hansen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Pink Project
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Pepijn Spijkerman / The Dawn Brothers
Manifesto, Hoorn
20:00
NK Onthouden
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Concertgebouw, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:00
Møster!
Sojo, Leuven
14:00
Mister and Mississippi (Instore)
Media Markt, Hengelo
21:00
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Deventer Schouwburg, Deventer
23:45
Miss Faith
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Mick Flannery
Rotown, Rotterdam
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mason
NiXenMeer, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Luka / St. Solaire
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
LOS - VAST
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
LNY TNZ 16+
De Pul, Uden
22:00
LIVE: Snaggletoöth
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:45
Lance Canales & The Flood
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Lakshmi
Concerto, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
JW Roy & The Royal Family
Kerkje garnwerd, Garnwerd
20:15
Julie Murphy & Ceri Rhys Matthews
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
Jörg Brinkmann
Concertgemaal, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jesca Hoop
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy
EKKO, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jason Waterfalls
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Indian Askin
O.J.C. Nirwana, Lierop
Homeshake
Melkweg, Amsterdam
20:30
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hercules and Love Affair
Tolhuistuin, Amsterdam
Heidevolk
Biebob, Vosselaar
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
God Dethroned / The Heritance / Visionary666
Vera, Groningen
20:00
Gezelligste Keet van Kampen
't Ukien, Kampen
15:00
Funeralium (F) + Doomed (D) + Officium Triste + Black Capricorn (IT)
Little Devil, Tilburg
20:30
Fred Eaglesmith
In The Woods, Lage Vuursche
20:15
Frank Boeijen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Fischer-Z
Metropool, Hengelo
20:30
Ferocious Dog in MEZZ
Mezz, Breda
Enter Shikari
Trix, Antwerpen
19:30
End of the Dream
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Emil Landman
Molen De Ster, Utrecht
Dr. Lektroluv
Simplon, Groningen
23:00
Doka & SHLTR / Hendrik Simons
Merleyn, Nijmegen
DJ Armin van Buuren
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:30
Dilana Smith
Duycker, Hoofddorp
20:15
Diamanda La Berge Dramm
Concertgemaal, Amsterdam
21:00
Depthclegg Delis
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:00
De Dijk
Chassé Theater, Breda
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Daniel Lohues
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Classic Albums: Otis Redding - Blue
De Meester, Almere
20:30
Chris Potter
LantarenVenster, Rotterdam