Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Basiliek
Veenendaal
20:00
dB's
Utrecht
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
Bitterzoet
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Annabel
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
ACU
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Capitole
Gent
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Willemeen
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Pul
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
OT301
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
dinsdag 09 mei 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Veste, Delft
Gavin DeGraw
Melkweg, Amsterdam
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark
Neushoorn, Leeuwarden
3JS - U2, The Joshua Tree
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 10 mei 2017
20:15
Yamato
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
20:30
The New Pornographers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Dire Straits Experience
De Basiliek, Veenendaal
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
20:00
Thailo
AkoestiCafé, Nieuwegein
Stef Kamil Carlens
Bitterzoet, Amsterdam
Royal Philharmonic Concert Orchestra
Ahoy, Rotterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rootsiders
Annabel, Rotterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Natalie Imbruglia
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
20:00
Morgan Heritage
Paradiso, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Meat Wave
ACU, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
LOS - VAST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Lance Canales & The Flood
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kandace Springs
Patronaat, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Het Wennekerpand, Schiedam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Paradiso, Amsterdam
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:15
Frank Boeijen
Theater de Schalm, Veldhoven
Fischer-Z
Paard, Den Haag
20:00
Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Brian Blade / Chick Corea
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Bob Wayne
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
donderdag 11 mei 2017
20:00
Yamato
Theater de Mythe, Goes
20:15
Wire
De Helling, Utrecht
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
22:30
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mountain
De Pul, Uden
20:15
Mnozil Brass
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Mister and Mississippi
OT301, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Maurice van Hoek
V11, Rotterdam