Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Simplon
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Doelen
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
Skatecafe
Amsterdam
21:30
So What!
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Baroeg
Rotterdam
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
De Roma
Antwerpen
De Zwerver
Oostende
20:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 03 mei 2018
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jacuzzi Boys
Patronaat, Haarlem
20:30
Awkward I
Podium Victorie, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Banner. / Ruud Fieten
Simplon, Groningen
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
Birth of Joy
Vera, Groningen
vrijdag 04 mei 2018
De Likt
Altstadt, Eindhoven
20:00
Diplo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
MortIIs
Baroeg, Rotterdam
20:00
Exequien van Heinrich Schütz
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
20:30
Pascal Schumacher feat. Maxime Delpierre
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Delaney Davidson Magic Lightbox Show
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Another Journey / The Rushians
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Langhorne Slim
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Inwolves
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Axel Rudi Pell
De Bosuil, Weert
20:30
Agnes Gosling
De Doelen, Rotterdam
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mario Batkovic
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
20:00
Lakshmi
De Pul, Uden
Flotsam And Jetsam / Evil Invaders + support
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Dr. Lektroluv
Effenaar, Eindhoven
20:00
Les Negresses Vertes
Effenaar, Eindhoven
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
Arena
Hedon, Zwolle
21:00
FINESSELANDE + A$M + DUITENKORNUITEN + BOKOEDRO + VELDLIFE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Abysmal Darkening
Little Devil, Tilburg
21:30
FLEURS DU MAL in concert at LOLA-Groningen - Netherlands
LOLA050, Groningen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
22:00
Louwie
Merleyn, Nijmegen
21:00
Guy Forsyth
Metropool, Hengelo
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
22:30
Morblus
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:30
Andy Frasco & The U.N. Last Minute Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Yung Nnelg
Paard, Den Haag
20:00
Bang Bang Band Girl / Stop II
Paard, Den Haag
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
Nap Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
20:45
Heerlense Oratoriumvereniging - Requiem voor Auschwitz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Michael Prins
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
JW Roy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jack Parow
Simplon, Groningen
Canshaker Pi
Skatecafe, Amsterdam
21:30
Winne
So What!, Gouda
Sam Smith
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Jacuzzi Boys / Tyvek
Stroomhuis, Eindhoven
23:45
DJ Seinfeld
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Lucy Dacus
Sugar Factory, Amsterdam
Scumbag Millionaire
The Jack, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
21:00
DJ Eddy de Clerq / Soweto Soul
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Femi Kuti & The Positive Force
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Bokoesam / Jacin Trill
Trix, Antwerpen
21:00
Peter Kernel
Vera, Groningen
20:30
Michale Graves
Vorstin, Hilversum
21:00
On the House: Songbelt & Handsome Johnny
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rone
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Michale Graves plays Misfits
Baroeg, Rotterdam
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
BvR Flamenco Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Benoît Delbecq Quartet feat. Mark Turner, Gerald Cleaver & John Hébert
Bimhuis, Amsterdam
Iceage
Bitterzoet, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
Frank Boeijen
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
J. Bernardt
De Roma, Antwerpen
Metz + la Jungle +Moaning + Teen Creeps + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
20:00
SHDW & Obscure Shape / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen