Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
23:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Paard
Den Haag
21:30
So What!
Gouda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
The Jack
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Pul
Uden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:45
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
LOLA050
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
De Pul
Uden
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Skatecafe
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Bosuil
Weert
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Oktoberhallen
Wieze
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stathe
Utrecht
18:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
23:00
WORM
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
donderdag 03 mei 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Folk Road Show
Luxor Live, Arnhem
EYEHATEGOD
Effenaar, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
19:00
Eden
Melkweg, Amsterdam
23:45
Diplo
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:30
Destructive Penguins
EKKO, Utrecht
20:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Dark Tranquillity
Biebob, Vosselaar
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Bokoesam / Jacin Trill
013, Tilburg
20:30
Bob James
Boerderij, Zoetermeer
Birth of Joy
Vera, Groningen
Bicep
Paradiso, Amsterdam
20:30
Banner. / Ruud Fieten
Simplon, Groningen
20:30
Awkward I
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Andy Frasco
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
vrijdag 04 mei 2018
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
20:30
Yung Nnelg
Paard, Den Haag
21:30
Winne
So What!, Gouda
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Scumbag Millionaire
The Jack, Eindhoven
Sam Smith
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Peter Kernel
Vera, Groningen
20:30
Pascal Schumacher feat. Maxime Delpierre
Bimhuis, Amsterdam
21:00
On the House: Songbelt & Handsome Johnny
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nap Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
MortIIs
Baroeg, Rotterdam
22:30
Morblus
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Michale Graves
Vorstin, Hilversum
20:30
Michael Prins
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Mario Batkovic
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lucy Dacus
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Louwie
Merleyn, Nijmegen
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Les Negresses Vertes
Effenaar, Eindhoven
20:00
Langhorne Slim
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lakshmi
De Pul, Uden
JW Roy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
21:00
Jacuzzi Boys / Tyvek
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Jack Parow
Simplon, Groningen
20:00
Inwolves
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:45
Heerlense Oratoriumvereniging - Requiem voor Auschwitz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Guy Forsyth
Metropool, Hengelo
Flotsam And Jetsam / Evil Invaders + support
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
FLEURS DU MAL in concert at LOLA-Groningen - Netherlands
LOLA050, Groningen
21:00
FINESSELANDE + A$M + DUITENKORNUITEN + BOKOEDRO + VELDLIFE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Femi Kuti & The Positive Force
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Exequien van Heinrich Schütz
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
23:00
Dr. Lektroluv
Effenaar, Eindhoven
23:45
DJ Seinfeld
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
DJ Eddy de Clerq / Soweto Soul
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Diplo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
20:30
Delaney Davidson Magic Lightbox Show
Blue Collar Hotel, Eindhoven
De Likt
Altstadt, Eindhoven
Canshaker Pi
Skatecafe, Amsterdam
19:30
Bokoesam / Jacin Trill
Trix, Antwerpen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bang Bang Band Girl / Stop II
Paard, Den Haag
20:30
Axel Rudi Pell
De Bosuil, Weert
Arena
Hedon, Zwolle
20:00
Another Journey / The Rushians
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Andy Frasco & The U.N. Last Minute Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Agnes Gosling
De Doelen, Rotterdam
20:00
Abysmal Darkening
Little Devil, Tilburg
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Willy Sommers / Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
Uit de riolen van Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
20:15
The Best of Britain
Markant Uden, Uden
20:15
Symphonic Rock Night Band
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Staatsgreep - Betogers: Fantabulous
Stathe, Utrecht
18:00
SLKKRS goes Spanish met Tia Rosa
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
SHDW & Obscure Shape / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
23:00
Run The Trap - 5th anniversary edition
WORM, Rotterdam
20:00
Rone
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Puur, de Laatste
Vorstin, Hilversum