Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Storm
Winterswijk
Bitterzoet
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Metropool
Hengelo
De Zwerver
Oostende
20:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
WORM
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Stathe
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Oktoberhallen
Wieze
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:00
Willemeen
Arnhem
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
013
Tilburg
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Roma
Antwerpen
15:15
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
15:30
Iduna
Drachten
19:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
P3
Purmerend
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:30
EKKO
Utrecht
17:30
Grounds
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
11:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Sint Laurentiuskerk
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 05 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Frank Boeijen
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
22:00
Grupo del Sur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Hardstyle Pianist
Melkweg, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Goudse Schouwburg, Gouda
Herman van Veen
Theater De Storm, Winterswijk
Iceage
Bitterzoet, Amsterdam
J. Bernardt
De Roma, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lusine
Grenswerk, Venlo
20:30
Mabel Matiz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Marietta Petkova / Vesko Eschkenazy - Recital voor viool & piano
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Massada
Metropool, Hengelo
Metz + la Jungle +Moaning + Teen Creeps + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
20:00
Michale Graves plays Misfits
Baroeg, Rotterdam
15:00
Monolord / Monster Magnet
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Puddles Pity Party
Melkweg, Amsterdam
20:00
Puur, de Laatste
Vorstin, Hilversum
20:00
Rone
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Run The Trap - 5th anniversary edition
WORM, Rotterdam
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
SHDW & Obscure Shape / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen
18:00
SLKKRS goes Spanish met Tia Rosa
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Staatsgreep - Betogers: Fantabulous
Stathe, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Symphonic Rock Night Band
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Best of Britain
Markant Uden, Uden
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Uit de riolen van Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
20:00
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Willy Sommers / Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
zondag 06 mei 2018
19:30
Angelus Apatrida
Iduna, Drachten
20:00
Avenging Benji
Oefenbunker, Landgraaf
16:00
Benjamin Herman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bertrand Cantat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Bette Smith
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bryde
Paradiso, Amsterdam
17:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:30
De Baron
Paco Plumtrek, Almelo
19:00
Degial
Willemeen, Arnhem
14:15
Dimitar Dimitrov / Elvire Boelee
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Doctor Bernard and the Swing Cats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Eamonn McCormack
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Elvis The Concert
013, Tilburg
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
15:15
Gustavo Corrales Romero / Ramón Valle
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
15:30
Guy Forsyth
Iduna, Drachten
19:00
Hollis Brown
Manifesto, Hoorn
20:30
Ian Siegal Band
Doornroosje, Nijmegen
Julien Clerc
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K's Choice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Langhorne Slim
Sugar Factory, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Live at Lola: Black Mambas (US) + Los Obamas
LOLA050, Groningen
Machine Head
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
11:00
Nathan Braude / Polina Leschenko
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rootsriders - Tribute2BobMarley
P3, Purmerend
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
15:30
Sofia Talvik
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:30
The Black Lips
EKKO, Utrecht
17:30
The Gospel Experience
Grounds, Rotterdam
19:30
Toundra
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
19:30
Yemi Alade
Melkweg, Amsterdam
Yo La Tengo
Paradiso, Amsterdam
11:00
Zondagochtend Klassiek: Dvořák & Piazzolla - Pumpkin Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
maandag 07 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Carter Sampson / Jesse Aycock / Lauren Barth
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Erik Jan Eradus / Orgelduo / Una Cintina
Sint Laurentiuskerk, Alkmaar
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Getting There Is Half The Fun
Bitterzoet, Amsterdam
Julien Clerc
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:30
Les Negresses Vertes
Paradiso, Amsterdam
23:00
LOFT Special: Togo All Stars + DJ Tahira + DJ Dusty + Black Dynamite +
Vera, Groningen
Machine Head
013, Tilburg
20:00
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Mellow Mood
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam