Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
22:00
De Spot
Middelburg
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
19:00
Sojo
Leuven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
WTC Expo
Leeuwarden
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Duycker
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:00
Media Markt
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:45
Podium heino
Heino
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
23:45
Podium Hardenberg
Hardenberg
22:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:30
Vera
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
13:00
So What!
Gouda
20:30
Podium 't Beest
Goes
Kerkje garnwerd
Garnwerd
20:00
NiXenMeer
Enschede
22:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Riche
Boxmeer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Oedipus
Amsterdam
20:15
Concertgemaal
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concertgemaal
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Hal 25
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Oktoberhallen
Wieze
De Bosuil
Weert
16:00
Grenswerk
Venlo
20:00
EKKO
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
15:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
zaterdag 13 mei 2017
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Simple Minds
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Doka & SHLTR / Hendrik Simons
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
LOS - VAST
C.C. Myllesweerd, Mill
22:00
80's Verantwoord
De Spot, Middelburg
20:00
Indian Askin
O.J.C. Nirwana, Lierop
19:00
Møster!
Sojo, Leuven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
40 years of Dire Straits - anniversary tour 1977-2017
WTC Expo, Leeuwarden
20:30
Fred Eaglesmith
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Gezelligste Keet van Kampen
't Ukien, Kampen
3JS - U2, The Joshua Tree
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Pepijn Spijkerman / The Dawn Brothers
Manifesto, Hoorn
20:45
Lance Canales & The Flood
Het Huis Verloren, Hoorn
20:15
Yamato
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Dilana Smith
Duycker, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
21:00
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
20:30
Fischer-Z
Metropool, Hengelo
20:00
Pink Project
Schouwburg Hengelo, Hengelo
14:00
Mister and Mississippi (Instore)
Media Markt, Hengelo
22:00
LIVE: Snaggletoöth
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:45
Westcoast Band
Podium heino, Heino
20:00
Yung Internet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Frank Boeijen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
23:45
Miss Faith
Podium Hardenberg, Hardenberg
22:00
Big Ones
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:30
God Dethroned / The Heritance / Visionary666
Vera, Groningen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Big Daddy Kane
Simplon, Groningen
Dr. Lektroluv
Simplon, Groningen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Goudse Schouwburg, Gouda
13:00
Blind Justice / Grenadeers / Venhill
So What!, Gouda
20:30
Steak Number Eight
Podium 't Beest, Goes
JW Roy & The Royal Family
Kerkje garnwerd, Garnwerd
20:00
Mason
NiXenMeer, Enschede
22:30
Suono Culture: Karmon
Effenaar, Eindhoven
21:00
Depthclegg Delis
Altstadt, Eindhoven
19:30
Tribute2BobMarley
Effenaar, Eindhoven
20:15
Daniel Lohues
Cultura, Ede
21:00
Akae Beka / Midnite
Bibelot, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Jason Waterfalls
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Vibronics
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Ferocious Dog in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
De Dijk
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:00
Bartek / Dead Giveaway / The Sleeper
Riche, Boxmeer
20:30
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
Enter Shikari
Trix, Antwerpen
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Q-Factory, Amsterdam
Jesca Hoop
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
45ACIDBABIES
Oedipus, Amsterdam
20:15
Diamanda La Berge Dramm
Concertgemaal, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Lakshmi
Concerto, Amsterdam
20:00
Hercules and Love Affair
Tolhuistuin, Amsterdam
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
20:00
NK Onthouden
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cale Tyson
Tolhuistuin, Amsterdam
DJ Armin van Buuren
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Homeshake
Melkweg, Amsterdam
19:00
Underoath
Melkweg, Amsterdam
16:00
Jörg Brinkmann
Concertgemaal, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Classic Albums: Otis Redding - Blue
De Meester, Almere
20:00
Release Fest
Hal 25, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
End of the Dream
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 14 mei 2017
15:00
Christoff
Oktoberhallen, Wieze
Kovacs
De Bosuil, Weert
16:00
Down By The River
Grenswerk, Venlo
20:00
Doomstad #2: Briqueville / The Body / Uniform
EKKO, Utrecht
16:00
The Yearlings / Walker Diver
dB's, Utrecht
16:00
Chris Potter
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Sacral Rage (GR) + Xternity (D) + Epic Mind
Little Devil, Tilburg
16:00
Fred Eaglesmith
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
15:00
Bob Wayne
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Lula Pena
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
15:30
Dosmingo presents: Labryénco
Grounds, Rotterdam
16:00
Dirty Five
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal