Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
15:30
NiXenMeer
Enschede
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
De Bonte Wever
Assen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Pul
Uden
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
18:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
10:30
Handelsbeurs
Gent
Effenaar
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
Willemeen
Arnhem
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Café Forum
Maastricht
15:00
Grenswerk
Venlo
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Spieghel
Groningen
16:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Bourla
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
19:30
Cinetol
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Reflektor
Liège
Schouwburg Venray
Venray
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Vera
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
The Loft
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Mondial
Beek
De Maaspoort
Venlo
zondag 21 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Allan Kingdom
Melkweg, Amsterdam
12:30
An Easy Sunday met EP-release DIABOTE
Grounds, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Aura Noir / Occvlta
Willemeen, Arnhem
15:30
Big Monti Amundson
NiXenMeer, Enschede
Big Monti Amundson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Bobby Long
De Bonte Wever, Assen
20:30
Crywank
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Danny Giles Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
De Dijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
DOB Band
De Pul, Uden
19:45
Dodecahedron
De Helling, Utrecht
20:00
DST Trio / Verhoeven en Vermeulen
Poppodium Volt, Sittard
21:00
ELLA
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Flip en de Noormannen zingt Leonard Cohen
Paradiso, Amsterdam
Future Thieves
De Bosuil, Weert
20:00
Hayseed Dixie
Mezz, Breda
16:00
HBA on Tour: Carina Nebula / Duke John / Koala / PALMSY
Mezz, Breda
19:00
Holographic Human Element
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Jaune Toujours
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Onderdak, Sassenheim
18:30
JJ Sharp band
Den Heilige Cornelius, Roermond
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
16:00
Kingsdeal
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'The Man-Machine'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Trans Europe Express'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:30
Lisa Lois sings Adele
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
10:30
Mec Yek
Handelsbeurs, Gent
Napalm Death / Brujeria / Power Trip
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Nederlands Philharmonisch Orkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nervana
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
14:00
Pierre Courbois
Willemeen, Arnhem
Raul Midón
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Rootsriders Bob Marley
Podium Victorie, Alkmaar
Ruby Explosion
Café Forum, Maastricht
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
Sena Performers European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Spinvis
Paradiso, Amsterdam
Stormzy
Melkweg, Amsterdam
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
21:00
TakeRoot presents: Torgeir Waldemar
De Spieghel, Groningen
16:00
The Cubical / The Shady Greys
Luxor Live, Arnhem
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
16:15
The Old Ditch Riverhoppers
Gigant, Apeldoorn
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
maandag 22 mei 2017
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Cocktails
Vera, Groningen
22:00
Dakota
Paradiso, Amsterdam
19:45
Diane Birch
Paradiso, Amsterdam
Ellen ten Damme - Paris
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
ELS // Electronic Live Sessions: WORM / yEs!yEs!
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Computer World'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Techno Pop'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:30
Nouveau Vélo
Cinetol, Amsterdam
20:00
Raul Midón
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
Tamino
Melkweg, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wende Snijders
Bourla, Antwerpen
dinsdag 23 mei 2017
20:00
Afstudeershow Back to the 80's
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dan Stuart
De Kloveniersdoelen, Middelburg
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fresku / Mocromaniac
013, Tilburg
19:30
Gothic Tropic
Cinetol, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'The Mix'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Tour De France'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Leo Rondeau / Travis Champ
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wovenhand
Reflektor, Liège
woensdag 24 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Daniel Payne
Vera, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Elephant Stone
EKKO, Utrecht
Fresku / Mocromaniac
The Loft, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Munttheater, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jonna Fraser
Mondial, Beek
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo