Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:00
Grounds
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:45
Merleyn
Nijmegen
Café Royal
Mill
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
Podium Enter
Houten
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Podium 't Beest
Goes
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
12:00
Atak
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
4AD
Diksmuide
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Korzo
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Paleis 12
Brussel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Sound Dog
Breda
20:30
Todo
Best
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterpand Weesp
Weesp
13:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Venray
Venray
17:00
Grenswerk
Venlo
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
EKKO
Utrecht
14:30
De Kargadoor
Utrecht
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Roepaen
Ottersum
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Spui
Den Haag
16:00
Mezz
Breda
zaterdag 27 mei 2017
13:00
An afternoon with Susan Rogers (EXTRA)
Grounds, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Dok6, Panningen
20:30
Def Americans: Celebrating 10 years of service
Groene Engel, Oss
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
LOS - VAST
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:45
Destrage / Periphery / The Contortionist
Merleyn, Nijmegen
Stackhouse
Café Royal, Mill
20:00
The Zed Chamber Choir / Projectkoor Musica Zelandica
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Singer Songwriters avond met o.a. Aafke Romeijn
't Ukien, Kampen
Daniel Lohues - Moi
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Deep White
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Korpse
Podium Enter, Houten
20:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:30
Spasmodique
Duycker, Hoofddorp
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
19:30
Hallo Venray
Metropool, Hengelo
22:00
Voltage
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
De Kift
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Arno Adams
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Dj Kahera / Lady Bee
Podium Hardenberg, Hardenberg
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
23:00
De Kraaien
Patronaat, Haarlem
20:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Mulder / Klatwerk3
De Oosterpoort, Groningen
Marcela Bovio
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
For I Am King / No Turning Back
Podium 't Beest, Goes
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
12:00
Pretty Filthy Creatures
Atak, Enschede
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
21:00
March
Altstadt, Eindhoven
19:30
Legends of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
21:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Hackensaw Boys
4AD, Diksmuide
20:00
Havington
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Deventer Schouwburg, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Korzo, Den Haag
20:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
Shawn Mendes
Paleis 12, Brussel
20:30
Abdomen / Lookapony
Mezz, Breda
20:00
Nervana
Mezz, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda
20:30
Fabrik Royale / Spitlip
Todo, Best
21:00
Leonard Cohen Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Bersama / Supagroova
Gigant, Apeldoorn
21:00
Extince
Bitterzoet, Amsterdam
The Eagles Tribute - New Gig in Town
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Mystifiers
Volta, Amsterdam
Zitakula
Concerto, Amsterdam
20:00
Progress Bar S02E08
Tolhuistuin, Amsterdam
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Anchor Creek / Escape Escape / My Cat Sparky
Winston, Amsterdam
20:00
Riff Raff (USA)
Melkweg, Amsterdam
20:00
DRUNKEN MASTERS & ESKEI83 - CRISPY CRUST RECORDS TOUR 2017
Melkweg, Amsterdam
20:00
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert - Wild West, Thuis Best
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
TZIMIS PANOUSIS
Melkweg, Amsterdam
15:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
23:00
Brennan Heart
P60, Amstelveen
20:15
Martijn Koning
Flint, Amersfoort
20:15
De Dijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 28 mei 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theaterpand Weesp, Weesp
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Speeldoos, Vught
20:00
Yamato
Schouwburg Venray, Venray
17:00
Het Venlose Beatles Collectief
Grenswerk, Venlo
Batushka
De Helling, Utrecht
20:00
The Coathangers + the Glucks
dB's, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Overvloed Festival
EKKO, Utrecht
14:30
Baptiste W. Hamon
De Kargadoor, Utrecht
16:00
Moo Sessions // Havington
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
21:00
White
Rotown, Rotterdam
15:00
Ranger / Sad Iron / Usurper
Baroeg, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
The Hackensaw Boys
Roepaen, Ottersum
19:00
Bang / Bathsheba
Sojo, Leuven
20:00
Nervana
Gebr. De Nobel, Leiden
Ferocious Dog
Vorstin, Hilversum
20:30
Föllakzoid
Vera, Groningen
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
God is an Astronaut
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
16:00
La Corneille
Mezz, Breda