Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
17:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
013
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Willemeen
Arnhem
Musis
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
maandag 29 mei 2017
Todrick Hall
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Shellac
Vera, Groningen
20:00
Peter Broderick
De Spot, Middelburg
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
17:00
Nargaroth
Little Devil, Tilburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
Cale Tyson
Café De Stad Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Function
Flint, Amersfoort
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Davina and the Vagabonds
Bitterzoet, Amsterdam
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
Whiskey Myers
Paradiso, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Yamato
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:00
Psychic TV
Paard, Den Haag
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Victory
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Beartooth
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Hackensaw Boys
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
19:00
1e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Mission
Metropool, Hengelo
20:00
Afstudeershow 70's Revolution
Neushoorn, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
White Hills
013, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 31 mei 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Vondelkerk, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
Yamato
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
2e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Go!Pony
BIRD, Rotterdam
21:00
White Hills
Rotown, Rotterdam
20:00
The Mission
013, Tilburg
The Hackensaw Boys
Paradox, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Gary Hoey
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 01 juni 2017
21:00
De Eerste De Beste
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Identity Circus / Saint Charlie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Texas Chainsaw Dust Lovers (FR) / The Gentle Art of Cooking People
Winston, Amsterdam
20:00
Pllek Live Stage: La Yegros / Larry SKG / Témé Tan
Pllek, Amsterdam
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Africa Negra / Kondi Band
Tolhuistuin, Amsterdam
The Powerfest
Melkweg, Amsterdam
Seu Jorge
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
Colter Wall
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
19:30
Sue the Night
Trix, Antwerpen
20:00
GEORGIO 'THE DOVE' VALENTINO + JELLEPHANT
Willemeen, Arnhem
Yamato
Musis, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Peer
Mezz, Breda
20:00
James Arthur
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
3JS - U2, The Joshua Tree
Wilminktheater, Enschede
21:00
Machinedrum (live)
Simplon, Groningen
20:30
Classics in the Club
Vera, Groningen
20:30
Davina and the Vagabonds
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Ritual Howls
Nieuwe Nor, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
3e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Ulrich Ellison and Tribe
Vorstin, Hilversum