Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Stichting toma
Wormerveer
20:00
De Bosuil
Weert
Theater Ludens
Voorburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Zwerver
Oostende
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Spot
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
23:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. De Werft
Geel
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 18 mei 2018
Splendid
Paard, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:00
Puck & the Pyjammahs + Dinner for Breakfast
Wolbodo, Delft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:00
Nick & Simon
Chassé Theater, Breda
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
L.A. Vation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Twarres
Luxor Live, Arnhem
20:00
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Gigant, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
23:45
Hypercolour w/ Cedric Maison - Luke Vibert - Mor Elian
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Mountain Eye
The Cave, Amsterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Tolhuistuin, Amsterdam
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gundelach
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kitchenette
Cinetol, Amsterdam
19:30
Pablo Nouvelle
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Def Americans: 50 years of Folsom Prison
Fluor, Amersfoort
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Flint, Amersfoort
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Birth of Joy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bökkers
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
George van Houts - Kom Plot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
On the House: PsySo & Magic Moon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Martin Fondse Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 mei 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Red Snapper
De Peppel, Zeist
20:30
Sin Pausa
Stichting toma, Wormerveer
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Stennis
Stathe, Utrecht
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bokoesam / Jacin Trill
TivoliVredenburg, Utrecht
Ólafur Arnalds
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Trijntje Oosterhuis
Markant Uden, Uden
21:00
Vet Zeppulin
Little Devil, Tilburg
Daniel Lohues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
JeBroer
FOX Nightlife, Stadskanaal
21:30
Niko
J.C. Elektra, Sliedrecht
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Baile da fulô
Grounds, Rotterdam
20:00
Arek Jakubik / DR MISIO band
Baroeg, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Gifter / HeavyLight
Groene Engel, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Levitation Room + Alpha Whale
De Zwerver, Oostende
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Akkerman sings The Boss
De Spot, Middelburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Corneel, Lelystad
20:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Nightshift Presents: Local Legends '18
Neushoorn, Leeuwarden
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Birth of Joy
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Gruppo Sportivo
Manifesto, Hoorn
20:30
Distillator
Het Podium, Hoogeveen
20:00
JaMiJa XL Folkfest
Duycker, Hoofddorp
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
L.A. Vation
Vorstin, Hilversum
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Steffen Morrison
Metropool, Hengelo
20:00
The Hollies
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
MeisjeDjamila
Metropool, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Adele Project
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: Sound of Seattle (USA) + Sister May (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Maurits Fondse - A Life In Songs: The Story Of Billy Joel
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Buscemi (DJ)
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Jan Akkerman & Band - 70 Anniversary tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Ex
Patronaat, Haarlem
23:00
Machtig: Phace + Halogenix + Doctrine & more
Simplon, Groningen
Monster Magnet
Vera, Groningen
20:30
Bassekou Kouyate and Habib Koite
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Awkward I / Nele Needs A Holiday
Simplon, Groningen
Leonie Meijer - Bella Italia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. De Werft, Geel
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Diggy Dex
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven