Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Mezz
Breda
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Simplon
Groningen
Paard
Den Haag
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Mezz
Breda
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Meester
Almere
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Corneel
Lelystad
19:30
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 18 mei 2018
19:30
Pablo Nouvelle
Melkweg, Amsterdam
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
20:00
Puck & the Pyjammahs + Dinner for Breakfast
Wolbodo, Delft
21:00
Ragin' Pussy
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Ralph Alessi This Against That ft. Ravi Coltrane
Bimhuis, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Meervaart, Amsterdam
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
Sjors van der Panne
Agnietenhof, Tiel
20:00
Son Mieux / The Brahms
Simplon, Groningen
Splendid
Paard, Den Haag
21:30
Stompin' Grounds
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Storksky en Mantra
Iduna, Drachten
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
20:00
The Ex
De Spot, Middelburg
20:00
The Hillbilly Moonshiners speelt Mumford & Sons
Estrado, Harderwijk
20:15
The Hollies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Twarres
Luxor Live, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vandeven Band
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
We Bless This Mess en oclaire
LOLA050, Groningen
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
zaterdag 19 mei 2018
20:30
A Tribute To Willy Deville: Stars That Speak
Bibelot, Dordrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Always The Sun / Non-Alignment Pact
PopEi, Eindhoven
16:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
20:15
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Arek Jakubik / DR MISIO band
Baroeg, Rotterdam
20:00
Awkward I / Nele Needs A Holiday
Simplon, Groningen
20:00
Baile da fulô
Grounds, Rotterdam
20:30
Bassekou Kouyate and Habib Koite
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bear Valour
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Birth of Joy
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Blaudzun
Mezz, Breda
20:15
Bokoesam / Jacin Trill
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bootleg Doors / The Tambles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
Bruut!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Buscemi (DJ)
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Carter Sampson
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniel Lohues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Likt
De Meester, Almere
20:30
De Raad van Toezicht
PlusEtage, Baarle-Nassau
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Diggy Dex
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Distillator
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Donnerwetter Day
Luxor Live, Arnhem
20:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Frank Boeijen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Gifter / HeavyLight
Groene Engel, Oss
21:00
Gruppo Sportivo
Manifesto, Hoorn
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen
Wilminktheater, Enschede
23:45
Hypercolour w/ Mor Elian, Luke Vibert, Cedric Maison
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
JaMiJa XL Folkfest
Duycker, Hoofddorp
20:30
Jan Akkerman & Band - 70 Anniversary tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jeangu Macrooy
De Nieuwe Kerk, Den Haag
22:00
JeBroer
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Kyle Craft
Cinetol, Amsterdam
20:00
L.A. Vation
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Bella Italia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Levitation Room + Alpha Whale
De Zwerver, Oostende
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Corneel, Lelystad
19:30
Lisa Leblanc
Paradiso, Amsterdam