Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Centrale
Gent
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Café Café
Hasselt
Markant Uden
Uden
Mezz
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
19:00
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:15
EKKO
Utrecht
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Paardcafe
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Cinetol
Amsterdam
20:00
Kerk Yn It Skaad fan'e Toer
Ryptsjerk
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Capitole
Gent
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
dinsdag 22 mei 2018
20:15
To Kill A King
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Earth Wind & Fire Experience Featuring The Al McKay Allstars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Feng Suave
Cinetol, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniel Lohues
Theater aan de Schie, Schiedam
Saman Amini
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Why Don't We
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Sleeping With Sirens
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tom Russell
De Oosterpoort, Groningen
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guy One
Vera, Groningen
20:00
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Circle
Paard, Den Haag
20:00
Alex Vargas
Melkweg, Amsterdam
Don Broco
Kavka, Antwerpen
20:00
The World Domination
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ
De Centrale, Gent
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Ruben Hein
Paradox, Tilburg
20:30
Ed Schrader's Music Beat
Cinetol, Amsterdam
20:30
Earth Wind & Fire Experience feat. Al Mc Kay
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oliver's Cinema
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Liet International 2018 XXL
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Dire Straits Experience
Hedon, Zwolle
donderdag 24 mei 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
Leonie Meijer - Bella Italia
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Birth of Joy
Café Café, Hasselt
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
Waylon
Mezz, Breda
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniel Lohues
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
Saman Amini
Zaantheater, Zaandam
19:00
Katy Perry
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Alex Vargas
013, Tilburg
19:00
Michael Malarkey
Melkweg, Amsterdam
19:15
Dave Budha
EKKO, Utrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
19:30
G-Eazy
013, Tilburg
19:30
The Last Wave
Paardcafe, Den Haag
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diggy Dex
Duycker, Hoofddorp
20:00
Tom Russell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gazpacho
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Akua Naru
Paard, Den Haag
Di-rect
Paard, Den Haag
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Luxor Live, Arnhem
20:00
Smooky Margielaa
Patronaat, Haarlem
20:00
Cameo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gallowstreet
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Big Daddy Kane
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pert Near Sandstone
Coco Maria, Veenhuizen
20:00
The Slamming Annihilation Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
Feng Suave
Cinetol, Amsterdam
20:00
Kroke
Kerk Yn It Skaad fan'e Toer, Ryptsjerk
20:00
Yenga
Metropool, Hengelo
20:00
Herr Alt
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sean Koch (SA)
De Zwerver, Oostende
20:00
ICONS! Grace Jones: Bloodlight and Bami
Melkweg, Amsterdam
20:00
Massada
Duycker, Hoofddorp
River Matthews
Melkweg, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Stef Bos - Kern
Capitole, Gent
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Causes
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ernst Jansz 70 jaar
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kaja Draksler Octet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Little Big
De Helling, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Söndörgõ
TivoliVredenburg, Utrecht