Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorstin
Hilversum
20:00
Volta
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
OT301
Amsterdam
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Iduna
Drachten
23:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
10:00
Flint
Amersfoort
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Stroomhuis
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Iduna
Drachten
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gigant
Apeldoorn
10:00
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
22:00
Café Loburg
Wageningen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Woodstock69
Bloemendaal
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark
Amsterdam
zaterdag 03 juni 2017
NPO Radio 2 Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
20:00
Morgan Freeman album release
Volta, Amsterdam
21:00
Lydia Ainsworth
V11, Rotterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Willem, Papendrecht
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Pophelden.NL
Podium Victorie, Alkmaar
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Sunglasses Kid / Timecop1983
OT301, Amsterdam
19:45
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Toto La Momposina
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo
20:00
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
21:00
the Bullfight
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:00
Jaya The Cat
Duycker, Hoofddorp
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sea Pinks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Lekker Origineel / The Shakedown 8
De Meester, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
20:00
Employed to Serve
dB's, Utrecht
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
20:00
THE CLASH OF THE COVER BANDS - REGIOFINALE ZUID NEDERLAND
013, Tilburg
zondag 04 juni 2017
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
19:00
COCKNEY REJECTS (UK) + LANDMINE HEART EXCL. NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jazz in Duketown: Dinosaur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Matt Andersen
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Jack $hiraq / Paul Sinha / Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Brent Cobb / Jasper Schalks
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Dirty Protest
Stroomhuis, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
James Oesi
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Dune Rats
Rotown, Rotterdam
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
23:00
Guus Christian / Jan Schulte
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Dencity
Iduna, Drachten
21:00
Backgammon / Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Boppin the Rock presents Shaun Young
dB's, Utrecht
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
16:00
Captain Morgan Express
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 05 juni 2017
Jake Bugg
Woodstock69, Bloemendaal
15:45
Orange Skyline
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Alaska Pollock
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:45
ELLA
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Eelke Ankersmit
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
TenTemPiés
Vondelpark, Amsterdam