Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Casino Beringen
Beringen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Asteriks
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
10:00
Flint
Amersfoort
18:30
Flint
Amersfoort
19:00
P60
Amstelveen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
20:00
Starsound Studio
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Moira
Utrecht
21:00
Wolbodo
Delft
21:30
Simplon
Groningen
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
10:00
Flint
Amersfoort
18:00
Iduna
Drachten
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Merleyn
Nijmegen
vrijdag 02 juni 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hallo Venray
Podium Asteriks, Leeuwarden
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
18:30
Songwriters Gilde Amersfoort & Flint - Kampvuurconcert
Flint, Amersfoort
19:00
Absu / Hate / Nargaroth
P60, Amstelveen
19:30
Misþyrming
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Taylor Caniff
Melkweg, Amsterdam
19:30
Finale Kleine Prijs van Fryslân 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Slavery Farm en Metta
Paard, Den Haag
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Little Mix
Lotto Arena, Antwerpen
Deep Purple
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
DVL(The Hoax + Guy Forsyth)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Julie Byrne
Rotown, Rotterdam
20:00
JW Roy
Patronaat, Haarlem
20:00
Hanson
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Brandos
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gifter
De Pul, Uden
Diggy Dex
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Burning Hell
De Spot, Middelburg
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Rewire x Korzo #6: Pierre Bastien / Visible Cloaks
Korzo, Den Haag
20:00
Nacht Van Pinkpop
Oefenbunker, Landgraaf
Morrissey & Marshall
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Will Joseph Cook
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ivan & The Parazol
Gigant, Apeldoorn
20:00
Heroes: A Tribute to Willy de Ville
Vorstin, Hilversum
20:00
The Red Devils
Fluor, Amersfoort
20:00
Jasper van 't Hof
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Hackensaw Boys
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
20:00
Roads To Roam
Starsound Studio, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Eric Vloeimans, Chris Hordijk, Ne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
20:30
Tjalling
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
20:30
Erny Green
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
21:00
Hausmagger
Luxor Live, Arnhem
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dilana Smith
Bibelot, Dordrecht
21:00
Spasmodique
Altstadt, Eindhoven
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
21:00
Yawning Man
Little Devil, Tilburg
21:00
Golden Earring Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
The Gentle Art Of Cooking People
Moira, Utrecht
21:00
The Hounds
Wolbodo, Delft
21:30
ESN Live Music Night
Simplon, Groningen
21:30
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
22:00
Kinoo / Mountain States
Merleyn, Nijmegen
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 03 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Willem, Papendrecht
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
NPO Radio 2 Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
19:15
Pophelden.NL
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:45
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Beatles Revival
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen