Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Kolk
Assen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Metropool
Hengelo
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:30
Mezz
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
Altstadt
Eindhoven
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Pul
Uden
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Café De Meister
Geleen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
dinsdag 05 juni 2018
Shooter Jennings
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tegen De Stroom In - Tijn Heijblom Quartet
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Psychedelic Furs
Paradiso, Amsterdam
Why Don't We
Melkweg, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Alexisonfire
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Babymetal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Beck
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Fais
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
HangOpWoensdag
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Her Majesty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
John Cleese - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kevin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Los Pirañas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marcus King Band
De Zwerver, Oostende
20:15
Pieter Verelst
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Stephen Lynch
Meervaart, Amsterdam
The BellRays
Vera, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 07 juni 2018
20:30
'Gulpener Geen GeDonder #69' - ft. Cal & The Leavin' Train + Mirror Ma
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Astronaut
Simplon, Groningen
20:00
Bryan Ferry / Metropole Orkest
Lotto Arena, Antwerpen
Camel
Metropool, Hengelo
15:00
Case Mayfield / Emil Landman / Jeangu Macrooy / VanWyck / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Club Pussycat - Charmless i, Dirk & Tapetoy
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
COMEDY NIGHT
Hedon, Zwolle
20:30
Cordovas
Q-Factory, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:30
David Benjamin
Mezz, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Diggy Dex
Theater De Veste, Delft
20:30
Earthgang / J.I.D.
Bitterzoet, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Her Majesty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Indie In Town
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
John Cleese
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Josbros
EKKO, Utrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Dok6, Panningen
20:00
Los Pirañas
Melkweg, Amsterdam
22:00
Magic Wands (USA)
Vera, Groningen
20:00
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Polarized
Paard, Den Haag
19:00
Roy Woods
Melkweg, Amsterdam
21:00
Sari Schorr
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sparks
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
The BellRays
dB's, Utrecht
20:00
The Levellers
Cultuurcentrum Diest, Diest
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Visions of War
Stroomhuis, Eindhoven
Waylon
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Chassé Theater, Breda
vrijdag 08 juni 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Amartey & The Band Recraft
Merleyn, Nijmegen
23:00
Animals of the Forest
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
19:30
Bram De Looze / Joris Roelofs / Reinier Baas
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Callum Beattie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Camel - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniel Lohues
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Dans Dans & Duo Broos / Peet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
David Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
De Kift
Altstadt, Eindhoven
20:15
Der Ring ohne Worte
Zuiderparktheater, Den Haag
Diggy Dex
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Ego Kill Talent
Blue Collar Hotel, Eindhoven
22:30
Eric van Dijseldonck / Roel Spanjers / Wouter Planteijdt
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Hillsphere
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Human Vivisection
Café De Meister, Geleen
20:00
JAI
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Janneke de Bijl & Martijn Kardol - Dubbelcabaret
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jared Grant
BIRD, Rotterdam
19:30
Jazzkia / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
20:00
John Cleese - The Last Time To See Me Before I die
Chassé Theater, Breda
20:30
JP & The Seeger Session Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Julian Sas
Podium Victorie, Alkmaar
Kiefer Sutherland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kristel
Simplon, Groningen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Orpheus, Apeldoorn