Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Hoekse Strand
Hoek van Holland
Het Zonnehuis
Amsterdam
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:15
Gigant
Apeldoorn
12:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
15:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Bel Air Breda
Breda
22:00
Beauforthuis
Austerlitz
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Effenaar
Eindhoven
13:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Effenaar
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
TT-Circuit Assen
Assen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
LOLA050
Groningen
Hedon
Zwolle
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
Ahoy
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Gigant
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 24 juni 2018
14:30
Bigbands in het Bos: Mid West Band & JaZZcape
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:30
De Wëreldbänd: Släpstick
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
The Voices of Bilthoven zomerconcert 2018
Openluchttheater Cabrio, Soest
Amartey
Melkweg, Amsterdam
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Delidel Touch
Hoekse Strand, Hoek van Holland
C.W. Stoneking
Het Zonnehuis, Amsterdam
16:00
Moo Sessions #18 // Wouter Mol
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:15
Seagulls
Gigant, Apeldoorn
12:30
ECI The Movement - Eindejaarsvoorstelling
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Deap Vally (US)
De Zwerver, Oostende
20:30
Keihard Lachen met o.a. Soundos el Ahmadi
De Flux, Zaandam
16:00
Milky Way Gas Station
De Bosuil, Weert
16:00
Cocaine Piss / Elefant / Swain
dB's, Utrecht
14:00
Onder Invloed
Café De Stad Utrecht, Utrecht
15:30
Alcuna Wilds
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Sinnerboy (Rory Gallagher tribute)
Bel Air Breda, Breda
22:00
Midzomernacht: Flamenco Opera
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 25 juni 2018
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
Volbeat
TivoliVredenburg, Utrecht
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
19:00
D'Drive Live IV
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Bongzilla
Effenaar, Eindhoven
13:30
Rocksterren van de Synergieschool - Live bands & DJ
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Choose Life Tribute
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Konrad Koselleck Big Band met Claron McFadden
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Seun Kuti
Annabel, Rotterdam
dinsdag 26 juni 2018
Santana
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Vorstin, Hilversum
19:45
X Ambassadors
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Techno Tribe
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Iced Earth
Podium Victorie, Alkmaar
Soulfly
Patronaat, Haarlem
20:00
The Contortionist
Patronaat, Haarlem
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
Roger Hodgson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Marillion - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Israel Vibration
Melkweg, Amsterdam
22:00
Moving Forward – Jeroen Koornstra
Hedon, Zwolle
Tremonti
Hedon, Zwolle
19:30
Wende Snijders
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Richie Kotzen
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Dead Cross
Effenaar, Eindhoven
Limp Bizkit
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 27 juni 2018
20:00
Benefietconcert voor Hulphonden
Zuiderparktheater, Den Haag
Bökkers
TT-Circuit Assen, Assen
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: WOLKEN
Stathe, Utrecht
20:00
Marillion
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Mooon
Paradiso, Amsterdam
John Cale
Paradiso, Amsterdam
19:30
Odie
Paradiso, Amsterdam
20:15
George Clinton & Parliament Funkadelic
Musis, Arnhem
20:00
Israel Vibration
Metropool, Hengelo
20:00
Iced Earth
Metropool, Hengelo
20:00
Live at Lola: Emissaries of Syn - Komplex - Suffering Quota
LOLA050, Groningen
Soulfly
Hedon, Zwolle
20:00
Celine Cairo
Concertgebouw, Amsterdam
The Paladins
Cacaofabriek, Helmond
Queen + Adam Lambert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Nine Inch Nails
AFAS Live, Amsterdam
donderdag 28 juni 2018
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
The Dutch
Vera, Groningen
20:00
The Dutch
Vera, Groningen
Iron & Wine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gedonder
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Hooten Hallers
Patronaat, Haarlem
22:00
The Mouse Outfit
Paradiso, Amsterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
Wade Bowen
Paradiso, Amsterdam
19:30
MARRIC ‘Solutions’ EP release (Antilounge 21)
Paard, Den Haag
20:30
Egbert Derix / Eric Vloeimans
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Nick & Simon
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Richie Kotzen
Nieuwe Nor, Heerlen
Sons Of Apollo
Neushoorn, Leeuwarden
Shoreline Mafia
Melkweg, Amsterdam
Esmée Denters
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kittiwake
Maloe Melo, Amsterdam
20:00
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Behind the Music
Hedon, Zwolle
21:00
Bluesworld Collective
Hedon, Zwolle
19:30
Dubbelconcert: Diva Power en Salon Orkest MarCanto
Gigant, Apeldoorn
Waylon
Flint, Amersfoort
20:00
Lalah Hathaway
BIRD, Rotterdam
20:00
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
Ed Sheeran
Amsterdam ArenA, Amsterdam
vrijdag 29 juni 2018
Ali B / Gabbers / Martijn Koning / Najib Amhali / Roué Verveer
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Tsar Bompa
Vera, Groningen
20:00
Esko
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Pointer Sisters
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Afra Amba / KAAP / Skudge
Sugar Factory, Amsterdam
Queen + Adam Lambert
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Nile
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Janne Schra
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
22:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
Chronixx
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shamir
Paradiso, Amsterdam
00:00
FXCK Framez
Paradiso, Amsterdam