Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
013
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:15
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
013
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Dordtyart
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Mezz
Breda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
So What!
Gouda
22:00
P60
Amstelveen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
De Domijnen
Sittard
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Dordtyart
Dordrecht
16:30
Paard
Den Haag
donderdag 14 september 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fata Boom / Soultrash / Tusky
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Mike & The Mechanics
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dispatch
Melkweg, Amsterdam
Sparks
Paard, Den Haag
19:30
Vallenfyre
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Coyote House / Lola / Monkey Sandwich
Sugar Factory, Amsterdam
Tom McRae
TivoliVredenburg, Utrecht
Tori Amos
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sass Jordan
Paard, Den Haag
20:00
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Thomas Oliver
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
SWMRS
Bitterzoet, Amsterdam
Endless Boogie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raime
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Chris Pureka
Podium 't Beest, Goes
20:00
Zonder verdoving
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Christopher Paul Stelling
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Benefietshow Sam Jones: Crying Boys Cafe / Jeangu Macrooy / Luwten
EKKO, Utrecht
20:00
Live Demo Panel
Podium Victorie, Alkmaar
Trijntje Oosterhuis
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Gui Boratto / Pitto / Tinlicker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Pineapple Thief ft Gavin Harrison
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Memoriam
Vorstin, Hilversum
20:30
Faith: A Tribute to George Michael
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Harpoonist & the Axe Murderer
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Murlocs
Vera, Groningen
Saga / Thelonious Martin
Paradiso, Amsterdam
22:00
JAGD / Kimonomandem / Korfbal / Popronde
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 15 september 2017
Ton Kas - Kakmaker
Theater Walhalla, Rotterdam
Psycho Mind Festival
013, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Neushoorn Openingsfestival
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Sully Erna
Melkweg, Amsterdam
19:00
Seniors At The Disco
Doornroosje, Nijmegen
19:15
Amsterdamse Popprijs: Voorronde IV
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Melkweg, Amsterdam
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Hedon, Zwolle
20:00
Whisky & Music
Metropool, Hengelo
20:00
Ayreon
013, Tilburg
20:00
Emptiness + Terzij De Horde + Bathsheba
Effenaar, Eindhoven
The Black Angels
Muziekgieterij, Maastricht
Tom McRae
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Memphis Maniacs
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
Alvarez Kings
Paradiso, Amsterdam
Ellen ten Damme
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Winterland '76
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Vallenfyre
Iduna, Drachten
Togo All Stars
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Popronde Apeldoorn
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rondane kwartet - Lemniscaat
Dordtyart, Dordrecht
Kvelertak
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Psycho Mind Festival
Cul de Sac, Tilburg
The Murlocs
Cinetol, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Horst, Venhorst
20:00
Saber Tiger
The Saint, Eindhoven
20:00
To Kill A King
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
20:00
Christopher Paul Stelling
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Koblenz
Stathe, Utrecht
20:00
Casanovas & The Dirty Denims
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:15
Dead By April
De Helling, Utrecht
20:15
Doric String Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Naked Sweat Drips
De Weijer, Boxmeer
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Edwin Evers Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Memoriam
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Chris Pureka
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Vorstin, Hilversum
20:30
Noah Gundersen
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Perron-3, Rosmalen
20:30
Willow Mae
Grounds, Rotterdam
20:30
MFG Live café met: Harbour of Souls
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
21:00
Ruben Hoeke
Hedon, Zwolle
21:00
Nite Jewel
V11, Rotterdam
21:00
Rumours Project
Bibelot, Dordrecht
21:00
Groove Department
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Blink-0182 / Drunken Dolly
So What!, Gouda
22:00
Bratkilla / samplifire
P60, Amstelveen
22:00
Jolan / Lucash / Ordure / Roscovitsch
Merleyn, Nijmegen
22:00
Airforce (UK)
Little Devil, Tilburg
23:00
Sebastian Floris - A Gentleman's Agreement
BIRD, Rotterdam
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 16 september 2017
Ellen ten Damme
Theater De Lievekamp, Oss
Psycho Mind Festival
013, Tilburg
Trijntje Oosterhuis
De Domijnen, Sittard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Marnix van de Poll
Dordtyart, Dordrecht
16:30
Grauzone Summer Special
Paard, Den Haag