Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Fluxus
Zaandam
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Little Devil
Tilburg
Vorstin
Hilversum
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
So What!
Gouda
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:45
EKKO
Utrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
van Beresteyn
Veendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:30
P60
Amstelveen
16:00
Dordtyart
Dordrecht
16:30
Baroeg
Rotterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
PopEi
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Lotto Arena
Antwerpen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Botanique
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Trix
Antwerpen
De Gooth
Ridderkerk
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Atak
Enschede
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
ACU
Utrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 22 september 2017
20:00
Night of the Koms
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Run The Trap x Grades: Phazz
Patronaat, Haarlem
20:00
Ricky Koole
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Daphne's Flight: Collister, While, Matthews, Harrold & Watson
Fluxus, Zaandam
Tim Knol
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jan Rot / Jan van der Meij / Marjolein Meijers
Cultura, Ede
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Chris Pureka
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Beautiful Girls
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lords of Black
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
American Head Charge
Vorstin, Hilversum
20:30
T-99 + SUPPORT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
philharmonie zuidnederland
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
20:30
Flamin' Groovies
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Black Anvil
Little Devil, Tilburg
Aestrid / Black Oak / Midas
Vorstin, Hilversum
20:30
Robin Kester / Woolf
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
United Voices of Rock
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Young Gun Silver Fox
Hedon, Zwolle
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Daan (b)
Hedon, Zwolle
21:00
Sef
Bibelot, Dordrecht
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
21:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
21:00
Kempi
Fluor, Amersfoort
21:00
Drunken Dolly
Het Bolwerk, Sneek
21:00
EMA
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:45
Islam Chipsy & EEK
EKKO, Utrecht
22:30
Suzy & The Rangers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Mouch Mouch
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 23 september 2017
Rock Alive
Hedon, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ellen ten Damme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ruben Hoeke Band: 25 jaar
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
16:00
SOUNDING BODIES - BACHTHERAPIE!, FROM SILENT GLASS, DERELICT
Dordtyart, Dordrecht
16:30
Rotterdam Rocks: Lords of Black / Picture / Rebelstar / Voodoo Circle
Baroeg, Rotterdam
17:00
Chris Pureka
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Tommy Moustache
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
OVERHAUL RELEASE PARTY
PopEi, Eindhoven
19:00
Asep Stone and The Experience
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Flatliners
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Buddy
Melkweg, Amsterdam
19:45
My Blue Van
De Helling, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
20:00
Popronde Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
Southern Empire & Karibow
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Destructive Penguins
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Seether
De Oosterpoort, Groningen
DJ Shadow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Maximum Overdrive
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Doors Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Third Eye Blind
Het Depot, Leuven
20:00
Sef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arcane Roots
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Vorstin, Hilversum
Fresku / Mocromaniac
Paard, Den Haag
20:00
Jim Jarmusch Revisited
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Maxïmo Park
Botanique, Brussel
20:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
AC/DC Tribute / LOS METALLICOS / Shaking Haze / The Art of Pantera
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Black Anvil
Podium 't Beest, Goes
20:00
Nordic Delight: Nelson Can / Sigurvin Sigurdsson / Sir Was
EKKO, Utrecht
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
20:00
Lil Peep
Trix, Antwerpen
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
20:00
Ivo Janssen / Vincent van Amsterdam - Canto Ostinato
Dordtyart, Dordrecht
20:00
MacSwordfish
Stathe, Utrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
20:00
The Dirty Denims
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Rodfest
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kapok / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan (b)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
20:30
Nits
Mezz, Breda
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
Chastity Belt
ACU, Utrecht
20:30
Bite the Gnatze
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
The Marcus King Band
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Los Pepinos Freneticos + Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Shriekback
Paradiso, Amsterdam