Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Spot
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
21:00
Fluor
Amersfoort
19:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Mezz
Breda
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Spot
Middelburg
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:00
J.C. Goeroe
Schoonebeek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
21:45
EKKO
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Fluxus
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Fluor
Amersfoort
15:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
donderdag 21 september 2017
20:00
Open Mic
De Spot, Middelburg
22:00
The Franklin Electric
Merleyn, Nijmegen
20:00
Camilla Blue
Groene Engel, Oss
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Everyday Robots
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Tom Montfrooy
De Kargadoor, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 22 september 2017
20:30
philharmonie zuidnederland
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Arsenic Motion
De Meester, Almere
20:00
Novatia / The Gift
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
21:00
Kempi
Fluor, Amersfoort
19:30
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:00
Mouch Mouch
Melkweg, Amsterdam
21:00
EMA
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Flamin' Groovies
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Beautiful Girls
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
All We Are
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Everything Everything / Jen Cloher / Loney Dear
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bare Jams
Melkweg, Amsterdam
John Legend
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Maximo Park
Melkweg, Amsterdam
19:30
Seether
Melkweg, Amsterdam
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
20:30
Chris Pureka
Luxor Live, Arnhem
21:00
United Voices of Rock
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
De Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
The Dirty Denims
Mezz, Breda
Tim Knol
Theater in de Steeg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ricky Koole
Theater Bouwkunde, Deventer
22:30
Suzy & The Rangers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Sef
Bibelot, Dordrecht
20:00
Charlemagne Palestine - Strumming Music
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jan Rot / Jan van der Meij / Marjolein Meijers
Cultura, Ede
20:00
WAVE INVASION
PopEi, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:00
Espana Circo Este
Simplon, Groningen
Gabriel Iglesias
Martiniplaza, Groningen
The Amazons
Vera, Groningen
20:00
Run The Trap x Grades: Phazz
Patronaat, Haarlem
20:00
Lil Peep
Patronaat, Haarlem
20:00
Giant Tiger Hooch
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sebastian Sturm
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Cacaofabriek, Helmond
Frogfest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
Aestrid / Black Oak / Midas
Vorstin, Hilversum
20:30
American Head Charge
Vorstin, Hilversum
20:00
Morglbl
Duycker, Hoofddorp
20:30
Lords of Black
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Sezah
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Evergrey
Muziekgieterij, Maastricht
Sass Jordan
De Spot, Middelburg
20:00
Night of the Koms
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Be Charm'D / Bikkel / MC Don de Baron / MM / Nikky Adriana / Noëall /
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Avatarium + THE SLAYERKING HURRICANES AND HALOS TOUR 2017
Groene Engel, Oss
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Chastity Belt
V11, Rotterdam
20:00
Gatecreeper
J.C. Goeroe, Schoonebeek
21:00
Drunken Dolly
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Pink Floyd Project
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Black Anvil
Little Devil, Tilburg
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
013, Tilburg
Bars and Melody
013, Tilburg
21:45
Islam Chipsy & EEK
EKKO, Utrecht
21:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:30
Robin Kester / Woolf
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Jibber Jabber & The Jams
Stathe, Utrecht
19:45
Bohren und der Club of Gore
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
20:30
T-99 + SUPPORT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ellen ten Damme
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Daphne's Flight: Collister, While, Matthews, Harrold & Watson
Fluxus, Zaandam
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Daan (b)
Hedon, Zwolle
21:00
Young Gun Silver Fox
Hedon, Zwolle
zaterdag 23 september 2017
20:30
Los Pepinos Freneticos + Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
The Bruceband
Fluor, Amersfoort
15:30
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Dominic J Marshall
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Shriekback
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arcane Roots
Paradiso, Amsterdam
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam