Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Posttheater
Arnhem
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:30
Groene Engel
Oss
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
ACU
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Gooth
Ridderkerk
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Fenix Music Factory
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
14:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
14:30
Dordtyart
Dordrecht
Metropool
Hengelo
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:45
Hedon
Zwolle
17:00
Paard
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Bosuil
Weert
14:00
Weverkeshof
Nuenen
15:00
Tapperij het Weeshuis
Schiedam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
De Twee Spieghels
Leiden
20:00
Kurhaus
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
15:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Vorstin
Hilversum
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Hedon
Zwolle
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Grounds
Rotterdam
Hannekes Boom
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Taverne
Bergen
23:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Perifeer
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Witloof Bar
Brussel
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Merleyn
Doetinchem
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zaterdag 23 september 2017
22:00
Dominic J Marshall
Bimhuis, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
DJ Shadow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Destructive Penguins
The BOX, Hilvarenbeek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
20:30
Daan (b)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:30
Chris Stussy & Prunk
Groene Engel, Oss
17:00
Chris Pureka
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Chastity Belt
ACU, Utrecht
19:30
Buddy
Melkweg, Amsterdam
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
20:00
Black Anvil
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bite the Gnatze
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Vorstin, Hilversum
19:00
Asep Stone and The Experience
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arcane Roots
Paradiso, Amsterdam
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
AC/DC Tribute / LOS METALLICOS / Shaking Haze / The Art of Pantera
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
4Sure - LatinJazz AllStars
Fenix Music Factory, Rotterdam
21:00
120 Years of Rock 'n Roll party
Little Devil, Tilburg
zondag 24 september 2017
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wood
Mezz, Breda
15:30
Wille & the Bandits
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Ulrika Spacek
Stroomhuis, Eindhoven
14:00
Tingvall Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The King Blues
Patronaat, Haarlem
20:00
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
The Districts
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Sven Ratzke
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Seether
013, Tilburg
14:30
Rondane kwartet
Dordtyart, Dordrecht
Procol Harum
Metropool, Hengelo
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
20:00
philharmonie zuidnederland: swingend muziekfeest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:45
Onslaught - Thrash ‘Till Death Tour
Hedon, Zwolle
17:00
O.S.T.R.
Paard, Den Haag
Michelle Branch
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
Layla Zoe / Sass Jordan
De Bosuil, Weert
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
15:00
Joe Undercover / Nod Stewart & The Faces
Tapperij het Weeshuis, Schiedam
20:00
Jaimi Faulkner
Paradiso, Amsterdam
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
15:00
Francisco Deheza en Suzanne van Duuren
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
21:00
Fazerdaze
Rotown, Rotterdam
16:00
Dominic J Marshall
De Twee Spieghels, Leiden
20:00
Diggy Dex & Friends
Kurhaus, Den Haag
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diana Krall
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
15:00
Der Weg Einer Freiheit / Inter Arma / Regarde Les Hommes Tomber
Baroeg, Rotterdam
17:00
Cloudmen
The Saint, Eindhoven
15:00
Chris Pureka
Theater Walhalla, Rotterdam
19:00
Blaspherian (USA) + Incarceration (BRA)
Little Devil, Tilburg
15:30
Bert Heerink
Vorstin, Hilversum
12:00
Bart Schneemann / Johannette Zomer / Tulipa Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bars and Melody
Hedon, Zwolle
20:00
Avatarium
De Flux, Zaandam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
A Brighter Light
Hannekes Boom, Amsterdam
maandag 25 september 2017
20:00
Vita and The Woolf
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims
Taverne, Bergen
23:00
The beginning: Dano / Pavo
Patronaat, Haarlem
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Janine Jansen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Der Weg Einer Freiheit / Inter Arma / Regarde Les Hommes Tomber
Merleyn, Nijmegen
21:00
Björn van der Doelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Attic Ted
De Perifeer, Deventer
20:00
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 26 september 2017
19:30
WILDES
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
Siv Jakobsen
Witloof Bar, Brussel
Satyricon
013, Tilburg
19:00
R5
Melkweg, Amsterdam
22:00
Mr Jukes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mauno
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Matthew and the Atlas
Hedon, Zwolle
20:00
G-DRAGON
Ziggo Dome, Amsterdam
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
20:30
DJ Shadow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 27 september 2017
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
19:30
Wouter Hamel
Paard, Den Haag
19:30
Winterfylleth
Dynamo, Eindhoven
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
The Sisters of Mercy
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Dublin Legends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Crüxshadows
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Smoking Alaska
Merleyn, Doetinchem
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
ACU, Utrecht
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg