Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Dokhuis Galerie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Hedon
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
17:15
TivoliVredenburg
Utrecht
11:15
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
12:45
013
Tilburg
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Kunstgreep
Oostzaan
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Vorstin
Hilversum
08:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
22:30
So What!
Gouda
20:00
Café De Meister
Geleen
23:45
Metropool Enschede
Enschede
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paardcafe
Den Haag
Paard
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Bel Air Breda
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
09:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Hedon
Zwolle
20:15
Boerderij
Zoetermeer
De Speeldoos
Vught
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Grenswerk
Venlo
19:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Werftheater
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
De Pit
Terneuzen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
21:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Grounds
Rotterdam
19:00
AVL Mundo
Rotterdam
23:00
Cafe Oud Brabant
Oosterhout
22:00
Merleyn
Nijmegen
donderdag 06 september 2018
22:00
Bob Log III
Paradiso, Amsterdam
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam
Nick Mason's Saucerful Of Secrets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Shannon & The Clams
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
bFake
Dokhuis Galerie, Amsterdam
19:00
Ashley Campbell
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Saskia Laroo Band
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Raven
P60, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Club Pussycat, What's New? - Certain Animals, The Silverfaces
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 07 september 2018
20:15
16Down
Hedon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
18:30
Black City
Spirit of 66, Verviers
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
Waylon
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rosa Ensemble - Akasha
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sured
EKKO, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
17:15
Emil Landman
TivoliVredenburg, Utrecht
11:15
Emil Landman
De Pul, Uden
21:00
Roisin Dubh - Black Rose Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
12:45
Emil Landman
013, Tilburg
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
21:00
Revel in dimes
Poppodium Volt, Sittard
Live on the Beach: Anouk
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Certain Animals
Rotown, Rotterdam
20:00
Guus Meeuwis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Perron-3, Rosmalen
21:00
Sweet Mary Jane
Den Heilige Cornelius, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
De Kunstgreep, Oostzaan
22:00
Tiny Ruins
Merleyn, Nijmegen
20:00
Prince Tribute Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lanceringsfeest
Corneel, Lelystad
20:00
Blitzkrieg
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Alien Weaponry
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
The Eagles Legacy
Vorstin, Hilversum
08:30
Emil Landman
Vorstin, Hilversum
20:30
Dede Priest & Johnny Clark & The Outlaws
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Aïcha Cherif [EP release] - + The Whims of the Great Magnet
Nieuwe Nor, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jeffrey Foucault
Patronaat, Haarlem
22:00
Male Gaze
Vera, Groningen
21:00
Goose
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: The Stingers
LOLA050, Groningen
22:30
The Tambles release party
So What!, Gouda
20:00
No Second Chance
Café De Meister, Geleen
23:45
Gogbot / Noneoftheabove
Metropool Enschede, Enschede
23:00
HITSZONE: Hanson
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bob Log III
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
Emil Landman
Bibelot, Dordrecht
20:00
Cas & Gaby / Niekse
Paardcafe, Den Haag
Emil Landman
Paard, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
The Harvey Blom band
Bel Air Breda, Breda
20:30
St. Tropez
Mezz, Breda
20:00
Music & Lights Festival
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Luxor Live, Arnhem
20:00
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
09:45
Emil Landman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Stephanie Struijk
Nijend 24, Anderen
21:00
KOOP Oscar Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Record Palace 30 Jaar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Murs
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Het Begin - Urgente verhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Tolhuistuin, Amsterdam
Janelle Monae
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Op Zeezand, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Wulf
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 08 september 2018
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:15
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
20:00
David Bowie Tribute - StarMen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
21:00
Los Metallicos
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:30
Tenderfoot
Spirit of 66, Verviers
21:00
De Kift
Grenswerk, Venlo
19:00
Minsekinder Limboot
Grenswerk, Venlo
20:30
Carmina Burana
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
Neil Diamond Memories
De Pul, Uden
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Markant Uden, Uden
21:00
Inquisitor + Grim Ordeal
Little Devil, Tilburg
19:30
La Pegatina
013, Tilburg
20:00
Conspiracy of Seven
De Pit, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
21:00
Live On The Beach: Typhoon, Ronnie Flex e.v.a
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Hiphop Café XL: MURS
Grounds, Rotterdam
19:00
Rico & Sticks
AVL Mundo , Rotterdam
23:00
The Harvey Blom band
Cafe Oud Brabant, Oosterhout
22:00
Jelle / Jolan
Merleyn, Nijmegen