Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
23:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Arminius
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
De Pul
Uden
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Concertgebouw
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
18:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Altstadt
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
14:00
De Kunsthal
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
LOLA050
Groningen
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nell's Jazz & Blues
London
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
21:30
Little Devil
Tilburg
Strijp-S
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Paradiso
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Willemeen
Arnhem
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
100 Club
London
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
22:00
BIRD
Rotterdam
De Pul
Uden
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
14:00
Gigant
Apeldoorn
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
LOLA050
Groningen
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
donderdag 02 augustus 2018
19:00
Dekmantel
Bimhuis, Amsterdam
vrijdag 03 augustus 2018
20:00
White Cowbell Oklahoma
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Special Steve plays Red Fang
Rotown, Rotterdam
20:00
Napoleon
Little Devil, Tilburg
20:00
Mothers Finest
De Spot, Middelburg
zaterdag 04 augustus 2018
20:30
Queen Tribute - The Vipers
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
23:00
Latin Lovers
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
Klankschalen & hang 2.0, in de Koepel van Stoop
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hermitage Green
Melkweg, Amsterdam
Heather Nova
Arminius, Rotterdam
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
19:30
GoodLuck
Melkweg, Amsterdam
23:00
FPQXL
Paradiso, Amsterdam
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
15:00
Dakota / Figgie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Cyberia Reunion
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 05 augustus 2018
White Cowbell Oklahoma
Q-Factory, Amsterdam
The Menzingers
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
StadsOase - o.a. Cookhouse
Gigant, Apeldoorn
19:30
Pianos Become The Teeth
Melkweg, Amsterdam
Niekse / Potman Jr. / Sven Agaath
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Mother's Finest
De Pul, Uden
13:00
Lazy Sunday: Ed Glasmacher & Band
Openluchttheater Ede, Ede
18:30
Klankschalen, hang, percussie en zang
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Heather Nova
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Glass Animals
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Fatoumata Diawara
Concertgebouw, Amsterdam
Combichrist / Wednesday 13
Baroeg, Rotterdam
maandag 06 augustus 2018
Patti Smith
Paradiso, Amsterdam
20:15
Marimba: Van Bach tot Chick Corea
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Kamasi Washington
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Judas Priest
013, Tilburg
20:00
Cheeky Monday: SERIAL KILLAZ
Melkweg, Amsterdam
Bad Religion
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 07 augustus 2018
20:00
Unsane
dB's, Utrecht
The New Power Generation - Celebrating Prince
013, Tilburg
18:00
Sworn Enemy
Café De Meister, Geleen
20:00
Stomper 98 + The Bouncing Betties
Altstadt, Eindhoven
Patti Smith
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ground Control to Major Sven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fishbone
Melkweg, Amsterdam
20:15
ABBA Sing a long
Beauforthuis, Austerlitz
woensdag 08 augustus 2018
20:30
Zomertournee JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
The New Power Generation
Paradiso, Amsterdam
Patti Smith
Paradiso, Amsterdam
14:00
New Cool Collective
De Kunsthal, Rotterdam
20:00
Lucky Chops
Patronaat, Haarlem
20:15
Jazz op klankschalen en hang
Beauforthuis, Austerlitz
19:45
Janis Ian
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
Fishbone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Capleton
Melkweg, Amsterdam
20:30
Buck Meek
Molen De Ster, Utrecht
donderdag 09 augustus 2018
20:00
Vintage Trouble
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Uniek: DJ met klankschalen en hang
Beauforthuis, Austerlitz
The Magpie Salute
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
The Lasses
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Simon Keats
LOLA050, Groningen
Nick Oliveri
Little Devil, Tilburg
20:00
Mystic Braves
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Chops
BIRD, Rotterdam
21:00
Into The Grave preparty: Brujeria + Hibakusha + Super Star Gods
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Hellzapoppin Circus Sideshow
Melkweg, Amsterdam
20:00
Al Stewart
Nell's Jazz & Blues, London
vrijdag 10 augustus 2018
20:30
Rock the Opera
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Op Zeezand, Amsterdam
21:30
Onmens
Little Devil, Tilburg
Madness / UB40
Strijp-S, Eindhoven
21:00
Lil' Kleine in Concert
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
John Prine
Paradiso, Amsterdam
23:30
Into The Grave Afterparty: Alien Weaponry + Izegrim
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Gravel Town
Rotown, Rotterdam
00:00
DJ Fett Burger & Double Dancer
Sugar Factory, Amsterdam
Damien Rice
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Canto Ostinato
Beauforthuis, Austerlitz
Cannibal Corpse
Willemeen, Arnhem
20:00
Armored Saint
Dynamo, Eindhoven
zaterdag 11 augustus 2018
20:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Tim Knol
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Start A Revolution
Café De Meister, Geleen
20:00
Slaughter & The Dogs
100 Club, London
20:15
Sing a Long Creedence Clearwater Revival
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Rock the Opera
Openluchttheater Cabrio, Soest
22:00
Prince vs. Michael
BIRD, Rotterdam
Pierce Brothers
De Pul, Uden
16:30
Moonlit Minstrels / The Grey Pants
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Into The Grave Afterparty: The Black Dahlia Murder + Teethgrinder
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Electric Eel Shock
Little Devil, Tilburg
19:30
Disturbance + Acidez + Neuroot + F.I.S.T.
Baroeg, Rotterdam
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
20:15
Comedynight
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 12 augustus 2018
20:00
Wisdom In Chains
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
This Is A Standoff + Drunktank
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
14:00
StadsOase - o.a. Pieternel + HEBE Frequenzy Silent Session
Gigant, Apeldoorn
18:30
Pop op klankschalen en hang
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Planet Oedipus
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nile Rodgers & Chic
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Live at LOLA: Maid of Ace / Moskwa / Call the Cops
LOLA050, Groningen
13:00
Lazy Sunday: NJO het Mescolare Ensemble
Openluchttheater Ede, Ede