Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Brebl
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Mezz
Breda
Theater De Omval
Diemen
Lucky
Rijssen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stevenskerk
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
Bibelot
Dordrecht
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Cayen
Enkhuizen
Toogenblik
Haren (Borgloon)
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
P60
Amstelveen
woensdag 27 september 2017
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw, Amsterdam
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Hanneke de Jong / Paul van Kemenade
Brebl, Nijmegen
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Dublin Legends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mani Orrason
Luxor Live, Arnhem
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Monkey3
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
21:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
ACU, Utrecht
21:00
Melanie Dekker
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 28 september 2017
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
All Them Witches
Sugar Factory, Amsterdam
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
Evergrey
Metropool, Hengelo
Ensiferum + Special Guests
Luxor Live, Arnhem
19:30
Botanist
Dynamo, Eindhoven
19:30
RVSTY Band + Bubbleshot + Orphean
Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Doornroosje, Nijmegen
Neil Diamond
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Dublin Legends
Duycker, Hoofddorp
20:00
Andy McKee
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Wouter Hamel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Roosevelt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maluma
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bartek
Cul de Sac, Tilburg
20:00
J. Bernardt
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Anna Rune
De Spot, Middelburg
20:00
Simo
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Reuben and the Dark
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
L.A. Summertime
P60, Amstelveen
20:00
Secret Rendezvous
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Midas
Luxor Live, Arnhem
Daan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Siv Jakobsen
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Monkey3
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Chris Jagger Band
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Red Snapper
Atak, Enschede
21:00
Michael Nau
V11, Rotterdam
21:00
Sjamsoedin / Sonur Ber / STROHM
Hedon, Zwolle
21:00
Hijos del Monte
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Jared Hart
Cafe Bluff, Heerlen
22:00
Battleme
Paradiso, Amsterdam
22:00
Linde Schöne
Merleyn, Nijmegen
22:00
JR & Friends & Fabz Pi
BIRD, Rotterdam
23:00
JaMiJa XL
Duycker, Hoofddorp
23:00
Klub Bulk
Mezz, Breda
vrijdag 29 september 2017
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
Ellen ten Damme
Theater de Spiegel, Zwolle
Siv Jakobsen
Stevenskerk, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol
Melkweg, Amsterdam
Cirque Rock 'n' Roll
Melkweg, Amsterdam
19:30
Wouter Hamel
Melkweg, Amsterdam
Papa Roach
013, Tilburg
19:30
Create To Inspire / Fathoms / Kingdom of Giants
Baroeg, Rotterdam
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
19:30
Get Some-Hardcore!
Paard, Den Haag
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Andy McKee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Newton Faulkner
Paard, Den Haag
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
20:00
SHHT + Maudin
Mezz, Breda
Hallo Venray
Bibelot, Dordrecht
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
20:00
Midas + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
40UP
Paard, Den Haag
Iguana Death Cult
C.C. Cayen, Enkhuizen
Curse of Lono
Toogenblik, Haren (Borgloon)
20:00
The Nits
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
King Shiloh Soundsystem
P60, Amstelveen