Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Innocent
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paleis 12
Brussel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Papenstraattheater
Zwolle
V11
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Café De Meister
Geleen
18:30
Rapa Nui
Zandvoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Flint
Amersfoort
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Molen De Ster
Utrecht
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Ahoy
Rotterdam
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Café Loburg
Wageningen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Grenswerk
Venlo
De Helling
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
15:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
EKKO
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Patronaat
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Natuurtheater De Donck
Someren
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Groene Engel
Oss
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
woensdag 12 september 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Caballa de la Noche
Patronaat, Haarlem
20:30
Chuck Prophet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Crusade Release Party
PopEi, Eindhoven
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Singer Theater, Laren
20:00
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
20:30
José James
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lean On Me: José James Celebrates Bill Withers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Night Demon
Innocent, Hengelo
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sciencecafe
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Wood Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Spiegel, Zwolle
Toots & The Maytals
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 13 september 2018
20:00
50 Cent / G-Unit
Paleis 12, Brussel
22:00
Abdomen / Jay-Way
Merleyn, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
Anna Burch + The Golden Dregs
V11, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterpand Weesp, Weesp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Certain Animals EP release
Sugar Factory, Amsterdam
Chuck Prophet
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Dan Komen We Wel Naar Jullie Toer
EKKO, Utrecht
20:00
De Stekkers / Springveer
Simplon, Groningen
20:00
Deke Dickerson & the Eccofonics
dB's, Utrecht
20:00
everyday sidekicks
Café De Meister, Geleen
18:30
Gallowstreet on the beach
Rapa Nui, Zandvoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guus Meeuwis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guus Meeuwis
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:30
Jaskelis / Playground Zer0 / Yip Roc
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jim Keaveny
C.C. Breughelzaal, Bree
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
16:00
Kees Tazelaar presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Max Cooper
Melkweg, Amsterdam
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Peking Duk
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Prettiest Eyes
Vera, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Seb Adams
Vorstin, Hilversum
20:00
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Sue the Night
Molen De Ster, Utrecht
Sue the Night
Molen De Ster, Utrecht
18:00
The Poodles
Spirit of 66, Verviers
20:45
Tsjaikovski @ Neushoorn: Serenade op. 48 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Why?
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Bouwkunde, Deventer
vrijdag 14 september 2018
50 Cent / G-Unit
Ahoy, Rotterdam
Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Afrika Bambaataa
Luxor Live, Arnhem
23:00
Alcuna Wilds
Café Loburg, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Amsterdam Fringe Festival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
B.Morris Album Release
Hedon, Zwolle
23:00
Bamboo
Grenswerk, Venlo
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
15:30
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
21:00
Bløf
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
BORIS
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bruce Katz, Giles Robson, Joe Louis Walker: Journeys To The Heart Of T
De Flux, Zaandam
20:00
Check 1-2-3: Donna Blue / Lewsberg / OOO
EKKO, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cosmo's Midnight
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
20:30
Dennis Stratton / Harris
P60, Amstelveen
20:00
DOG EAT DOG TRIBUTE: All Boro Kings
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Gruppo Sportivo
Patronaat, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Guus Meeuwis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Guus Meeuwis - Geluk (Extra Show)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hemels
Natuurtheater De Donck, Someren
19:30
Her Majesty
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Ikarai - Muhammad
Bimhuis, Amsterdam
It It Anita / Lysistrata / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
17:00
Janne Schra
Plato Zwolle, Zwolle
20:15
Janne Schra
Hedon, Zwolle
16:00
Jorrit Tamminga presentatie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kamelot
013, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Bouwkunde, Deventer
19:45
Kinna Grannis
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Knipoog: DJ Day-off + Michiel & Thijs + Borish
Merleyn, Nijmegen
20:00
Legends of Rock: ACinDC / In Your Honor / The Muse Experience
Mezz, Breda
21:00
Live at LOLA: Swan Valley Heights & Kosmodrom
LOLA050, Groningen
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard