Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
15:00
Niëns
Maasbree
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
La Madeleine
Brussel
15:45
Iduna
Drachten
EKKO
Utrecht
13:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
de Berchplaets
Berghem
20:00
Cinetol
Amsterdam
18:00
Café De Meister
Geleen
Boom Chicago
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Altstadt
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Meervaart
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Jan Hertog
Maasmechelen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
StudioGonz
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
10:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Honky Tonk Cafe
Brielle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
20:00
Wolbodo
Delft
Wilminktheater
Enschede
21:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
zondag 16 september 2018
20:00
GO Opera Queen Arthur
Openluchttheater Cabrio, Soest
15:00
Frans Pollux
Niëns, Maasbree
18:00
LIVE: Kill the Kong Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Jim Keaveny
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Toots & The Maytals
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Yawning Man
Merleyn, Nijmegen
19:00
Kamijo
Melkweg, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: DreamSpirit CN (powermetal, China)
LOLA050, Groningen
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief
La Madeleine, Brussel
15:45
Her Majesty
Iduna, Drachten
S. Carey
EKKO, Utrecht
13:30
Bloodshedfest The Afterbleeder
Dynamo, Eindhoven
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tangarine
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
De Doelen, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
20:00
Patsy
Cinetol, Amsterdam
18:00
I am Revenge
Café De Meister, Geleen
Andrew Schulz
Boom Chicago, Amsterdam
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Blues op zondag - Barrelhouse
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theo Lawrence & The Hearts
Bitterzoet, Amsterdam
18:30
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
maandag 17 september 2018
Michael Nau
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Flor
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hans Klok - House of Horror
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
PUURee op Toernee
Meervaart, Amsterdam
S. Carey
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 18 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Tolhuistuin, Amsterdam
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Bad Breeding
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Alison Marble / Justin de Mari / Merol / Mr Stone and the Black Dogs /
Splendor, Amsterdam
20:00
Mulatu Astatke
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ed Romanoff
Paradiso, Amsterdam
Sam Fender
Paard, Den Haag
Sofi Tukker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bad Nerves
Melkweg, Amsterdam
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
19:00
Sleeping Romance
Jan Hertog, Maasmechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Petrol Girls
Cinetol, Amsterdam
woensdag 19 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bad Breeding
Vera, Groningen
20:00
Sue the Night
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Mikaela Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Amsterdamse Popprijs Voorronde V
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
20:00
Wreckt
Patronaat, Haarlem
20:00
Herman van Veen - Repetitie voorstelling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
10:00
MEDfest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Faces on TV
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Gryffin
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Outsiders
Honky Tonk Cafe, Brielle
20:00
Tangarime + support
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
dB's, Utrecht
20:30
Joshua Hyslop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
The Koalaz
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mutter / Ishtar in MG
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Devangelic + Antropofagus + Relics Of Humanity + Ossuary Anex
Baroeg, Rotterdam
Saxon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Walking Papers
013, Tilburg
donderdag 20 september 2018
20:00
Wolpop: Ava Nova / Logosamphia / Venhill
Wolbodo, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
Estrons
V11, Rotterdam
20:30
JP den Tex
Torpedo Theater, Amsterdam
20:15
Jim Keaveny
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Axis Mundi / Cosmute
Simplon, Groningen
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar