Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Bar American
Middelburg
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Groene Engel
Oss
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gelredome
Arnhem
19:30
Mezz
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Plopsa Theater
De Panne
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
14:30
Dordtyart
Dordrecht
15:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
23:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
't Ukien
Kampen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Spot
Middelburg
20:00
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
P3
Purmerend
C.C. De Kei
Reusel
23:30
Grounds
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
vrijdag 06 oktober 2017
The Kik
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
20:45
Fresku / Mocromaniac
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR
Merleyn, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Primal Fear - 20th Anniversary
Groene Engel, Oss
20:00
David Readman
De Azijnfabriek, Roermond
21:00
The Lumes
V11, Rotterdam
21:00
Moh! Kouyaté
Grounds, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
iPendejo!
Poppodium Volt, Sittard
Rootsriders - Marley Meets
Het Bolwerk, Sneek
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
Anathema
013, Tilburg
20:30
The Cozmic Parsnips
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Sureshots
dB's, Utrecht
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joanne Shaw Taylor
De Bosuil, Weert
20:15
The Blues Brothers
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ricky Koole
Het Klooster, Woerden
20:15
Eric Taylor
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
21:30
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
zaterdag 07 oktober 2017
20:30
Ground Control
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Nadezda Filippova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Fata Boom / Feiertag / L'Enfant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Gulper / Komatsu
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
20:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Sugar Factory, Amsterdam
Nouveau Vélo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ares
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Chris Rea
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chef'Special
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Laura Misch
Melkweg, Amsterdam
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
23:00
Egbert / Reinier Zonneveld / Secret Cinema / SQL
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jannes
Gelredome, Arnhem
19:30
KRS-One
Mezz, Breda
20:00
Newton Faulkner
Botanique, Brussel
20:00
Ewert and the Two Dragons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Slowdive
Botanique, Brussel
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Clouseau
Plopsa Theater, De Panne
Joanne Shaw Taylor
Paard, Den Haag
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Black Top
Burgerweeshuis, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
22:00
PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Magnacult
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Help Sint Maarten
Bibelot, Dordrecht
20:00
Huygens Vocal Ensemble (koor)
Dordtyart, Dordrecht
14:30
Brigitte van Hagen, met Doortje Peters, Raluca Sabau, Freek Cerutti -
Dordtyart, Dordrecht
15:00
Baldrs Draumar Release Fest
Iduna, Drachten
The Dublin Legends
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Red Devil
The Jack, Eindhoven
21:00
Malibu
Altstadt, Eindhoven
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tanita Tikaram
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Velvet Underground & Nico 50 jaar
Effenaar, Eindhoven
19:30
Gavin James
Effenaar, Eindhoven
17:00
Lorren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Abba Gold
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
23:30
Ceremony
Vera, Groningen
20:30
Midas
Simplon, Groningen
Bazart
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ricky Koole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Demon's Eye: Tribute to Deep Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Carvin Jones (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
My Generation
Vorstin, Hilversum
Forever Amy
Vorstin, Hilversum
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Duycker, Hoofddorp
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:15
The Blues Brothers
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:00
I Against I / Nou En / Jack Up
't Ukien, Kampen
22:00
Xplode Festival Intdoor
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Boris
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Symfo Classics
Corneel, Lelystad
20:00
Bon Scotch
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Battle of the Tribute Bands
Muziekgieterij, Maastricht
Wouter Hamel
De Spot, Middelburg
20:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Mayhem / Ufomammut / Dodecahedron / Conan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dope D.O.D.
P3, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
23:30
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Finale Grote Prijs van Rotterdam Hiphop en Electronics 2017
BIRD, Rotterdam