Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C Warenar
Wassenaar
De Nieuwe Anita
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Cultura
Ede
20:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Pit
Terneuzen
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
Kulturhus
Denekamp
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
De Pul
Uden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bibelot
Dordrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Manifesto
Hoorn
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Metropool
Hengelo
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
LOLA050
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Podium heino
Heino
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Sneek
Sneek
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
21:00
Vera
Groningen
19:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Weijer
Boxmeer
De Horst
Venhorst
20:30
De Spot
Middelburg
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Groene Engel
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Iduna
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Paard
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 28 september 2018
21:00
Aphyxion / Defecto / Hellhorse / Siamese
Muziekcafé Helmond, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Bandini
De Nieuwe Anita, Amsterdam
23:45
Bassline w/ Desiigner
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Black Knight / Sabotage / Seven Steps Of Denial
Duycker, Hoofddorp
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Cultura, Ede
20:30
Cellar dwellars
Grenswerk, Venlo
19:30
Chicago Blues Night
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Clan Of Xymox
Oefenbunker, Landgraaf
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Come Out and Play
De Pit, Terneuzen
20:30
Crystal Dream
Metropool, Hengelo
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:00
Def Americans
Kulturhus, Denekamp
20:00
Diggy Dex - Pop-up concert
Rijksmuseum, Amsterdam
19:30
DJ Bite / DJ Daan / Manyfast / Risskant
Gebr. De Nobel, Leiden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
22:00
Dr. Lektroluv / Mason
De Pul, Uden
23:00
Drift
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric Steckel
Bibelot, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Fiber
Merleyn, Nijmegen
21:00
Fleddy Melculy / X Raiders
Manifesto, Hoorn
Focus
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Gruppo Sportivo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Wesopa Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen - Vanavond
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ilse DeLange
Paradiso, Amsterdam
21:00
Ja Hoor
Hedon, Zwolle
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Janne Schra
Vorstin, Hilversum
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Kevin
Metropool, Hengelo
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Kubilay Kaya
V11, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Leif de Leeuw Band
Podium Victorie, Alkmaar
Leo Sayer
Vorstin, Hilversum
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Live at LOLA: Reckless Upstarts (CAN) + support
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
19:45
Mamas Gun
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
22:00
Maurice van Hoek
Paradiso, Amsterdam
19:30
Maykel Blanco y su salsa major
Melkweg, Amsterdam
20:00
Meervaart Studio Theater Café
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mehmet Uludağ
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mikaela Davis
Paradiso, Amsterdam
20:30
Neil Young Tribute by The Stardusters
Poppodium Volt, Sittard
21:00
New Cool Collective
Duycker, Hoofddorp
21:00
Not the Rolling Stones
Podium heino, Heino
20:00
Okkervil River
Sugar Factory, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
20:00
Oscar Key Sung
Melkweg, Amsterdam
20:00
Part Chimp
dB's, Utrecht
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
21:00
Plaatpresentatie Chief Of Smoke
Vera, Groningen
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
20:00
Prince Tribute Band
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Projekt Rakija
Simplon, Groningen
Punkrock Ruined My Life Fest: Subhumans + Sunpower
Patronaat, Haarlem
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
20:30
Roel Spanjers: New Orleans Vintage Voodoo Piano College
De Spot, Middelburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
SILENT DISCO STADSSTRAND
Hedon, Zwolle
22:00
Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Dakota, Den Haag
Stahlzeit
Groene Engel, Oss
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tangarine
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
The Animals
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Brandos
Iduna, Drachten
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Dublin Legends
Paard, Den Haag
The Hillbilly Moonshiners
Luxor Live, Arnhem
The Rasmus
Effenaar, Eindhoven