Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Duycker
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
Perron-3
Rosmalen
Paleis 12
Brussel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Live Stage Marnix
Bennekom
Ziggo Dome
Amsterdam
Vera
Groningen
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Metropool
Hengelo
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Vooruit
Gent
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Cardo
Groesbeek
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
De Flux
Zaandam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Paard
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Simplon
Groningen
BIRD
Rotterdam
dB's
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Weverij
Zierikzee
dB's
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Bimhuis
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
Burgerweeshuis
Deventer
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Meervaart
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
De Oosterpoort
Groningen
woensdag 18 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
Theater De Lievekamp, Oss
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
GBH
Duycker, Hoofddorp
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hadewych Doet De Dames
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
I Muvrini
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Perron-3, Rosmalen
JR
Paleis 12, Brussel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kvelertak
Patronaat, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
Marike Jager
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
O'G3NE
De Maaspoort, Venlo
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Omval, Diemen
PH-1
P60, Amstelveen
Philip Kroonenberg
Paradiso, Amsterdam
Poppy
Botanique, Brussel
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Hunkert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rose Tattoo
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ruth Jacott
Theater de Purmaryn, Purmerend
Salvador Sobral
Vooruit, Gent
Soy de Cuba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Scheldetheater, Terneuzen
Sven Ratzke - Where are we now
Het Klooster, Woerden
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Cardo, Groesbeek
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
The Bootleg Sixties - Tribute
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Night Flight Orchestra
Doornroosje, Nijmegen
The Rails
De Flux, Zaandam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Sisters of Mercy
Paard, Den Haag
The Soul Preacher
De Maagd, Bergen op Zoom
Thundermother
Simplon, Groningen
Tizaan Alphonso Quintet
BIRD, Rotterdam
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
Vreemde Kostgangers
Parktheater, Eindhoven
Wargirl
Paradiso, Amsterdam
donderdag 19 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Chassé Theater, Breda
3J'S
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Idea, Soest
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Bad Cop Bad Cop
dB's, Utrecht
Bad//Dreems
Rotown, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Bill Laurance
Bimhuis, Amsterdam
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
Bombay Bicycle Club
Melkweg, Amsterdam
Broken Brass
Vera, Groningen
BRUUT! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Chick Corea Trilogy
TivoliVredenburg, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Clannad Farewell Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Danny Vera - The Lone Stranger
Hoftheater, Raalte
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen