Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Posttheater
Arnhem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
De hoogte
Winsum
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
VOC-schip Batavia
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Kulturhus
Ruurlo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Manifesto
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Bon theater
Medemblik
Luctor et Emergo
Rilland
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Podium heino
Heino
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Paradox
Tilburg
19:30
De Kargadoor
Utrecht
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Paard
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
De Speeldoos
Vught
Q-Factory
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Merleyn
Nijmegen
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
14:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Corneel
Lelystad
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
18:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 28 september 2018
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Aphyxion / Defecto / Hellhorse / Siamese
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
18:00
André Hazes tribute
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
ANBU
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Amartey & The Band Recraft
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amanda Anne Platt
Coco Maria, Veenhuizen
Alex Roeka - En toen ineens
De hoogte, Winsum
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Abba Gold
Het Bolwerk, Sneek
21:00
a balladeer
VOC-schip Batavia, Lelystad
21:00
32 Ohm
Little Devil, Tilburg
zaterdag 29 september 2018
20:00
Zwart Licht
Metropool Enschede, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
With Confidence
Dynamo, Eindhoven
20:30
Waylon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
UrbanMinorz
Cacaofabriek, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Tiga/Lövestad
Luxor Live, Arnhem
The Wedding Present
Paard, Den Haag
20:00
The Rushians
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Pink Floyd Sound
Effenaar, Eindhoven
The Pineapple Thief
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Heck / The Kryng
Vera, Groningen
The Dublin Legends
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Agnietenhof, Tiel
The Animals / the animals & friends
Het Bolwerk, Sneek
19:30
The Adicts
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Tango por tres
Kulturhus, Ruurlo
20:30
Stahlzeit
Boerderij, Zoetermeer
Slow Crush
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ruben Hein
Manifesto, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Rob Klerkx & the Secret
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
21:00
Raman. + Millbrooks
Altstadt, Eindhoven
23:00
R&B Sunday - Club Edition
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
20:15
Prince Tribute Band
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Paul de Munnik
Bon theater, Medemblik
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Passenger
Trix, Antwerpen
20:00
Palaye Royale
Melkweg, Amsterdam
20:30
Oum
Bimhuis, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Okkervil River
Rotown, Rotterdam
21:00
Not the Rolling Stones
Podium heino, Heino
20:15
New Cool Collective
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Nele Needs A Holiday
Paradox, Tilburg
19:30
Morning Daze
De Kargadoor, Utrecht
Michelle David & The Gospel Sessions
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Michael Nau
Muziekgieterij, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Marco Santos
Paard, Den Haag
20:30
Mamas Gun
BIRD, Rotterdam
Maluma
Paleis 12, Brussel
20:30
Magnolia electric co. / Songs:Ohia
Patronaat, Haarlem
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
LIVE: Queens of the Stone Age, tribute by QotsaC
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: Be Like Max (US)
LOLA050, Groningen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Spant!, Bussum
20:30
Lex Nelissen - Jeugdzonde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
Leo Sayer
Q-Factory, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
20:00
Kovacs
Vorstin, Hilversum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Khalif Wailin’ Walter
De Flux, Zaandam
20:00
Kevin
Merleyn, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Markant Uden, Uden
20:00
Joia - Zacht
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
Jaya The Cat
Corneel, Lelystad
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
19:45
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
18:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jack and the Weatherman
De Helling, Utrecht
21:00
Inge van Calkar
Vera, Groningen
Herman van Veen - Vanavond
Theater de Kom, Nieuwegein