Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Podium heino
Heino
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Cinetol
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
D'n Oesterham
Oostrum
16:00
dB's
Utrecht
15:00
De Barthkapel
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Fluor
Amersfoort
16:15
Gigant
Apeldoorn
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Kapel van Sint Maarten
Middelburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
LOLA050
Groningen
21:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
14:00
Metropool
Hengelo
18:30
Mezz
Breda
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Gorter
Balk
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Polanentheater
Amsterdam
Poortershoes
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
Het Depot
Leuven
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 29 september 2018
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Joia - Zacht
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
Not the Rolling Stones
Podium heino, Heino
Leo Sayer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Rushians
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Okkervil River
Rotown, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
a balladeer
Simplon, Groningen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Herman van Veen - Vanavond
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
20:15
New Cool Collective
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Cassia
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Passenger
Trix, Antwerpen
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
20:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Veluvine, Nunspeet
21:00
Inge van Calkar
Vera, Groningen
20:00
The Heck / The Kryng
Vera, Groningen
Slow Crush
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Bokoesam
Vorstin, Hilversum
20:00
Kovacs
Vorstin, Hilversum
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:30
Clan Of Xymox
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Rob Klerkx & the Secret
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 30 september 2018
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:30
Frédérique Spigt
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
14:15
Remon Holsbergen
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Frans Pollux
D'n Oesterham, Oostrum
16:00
Noctem
dB's, Utrecht
15:00
Duo Hartman - Van IJzerlooij
De Barthkapel, Den Haag
20:30
Bokanté / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Plato Planet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Janne Schra
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Her Majesty
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Renée Steenvoorden, Rob Reyners, Ben van Daal en Bart Segers - Kent u
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Amity Affliction
Effenaar, Eindhoven
20:30
Songs: Molina
EKKO, Utrecht
21:00
a balladeer
Fluor, Amersfoort
16:15
Ensembledag FagotNetwerk
Gigant, Apeldoorn
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
14:00
Hedon Presents: Citizens of Tranquility/ Bysun/ Lions at the Gate
Hedon, Zwolle
15:00
Helden fan Hjir
Het Bolwerk, Sneek
Broeder Dieleman
Kapel van Sint Maarten, Middelburg
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
18:00
Sinatra & Friends
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
The Beatles Sessions | LOLA
LOLA050, Groningen
21:15
Ruben Hoeke Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Guus Tangelder Bigband
Luxor Live, Arnhem
20:00
Pablo van de Poel
M.C. Van de Omroep, Hilversum
19:30
Pouya
Melkweg, Amsterdam
Anathema
Melkweg, Amsterdam
Men I Trust
Melkweg, Amsterdam
14:00
The Brandos
Metropool, Hengelo
18:30
The Lafontaines
Mezz, Breda
18:00
LIVE: Stage Experience September 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:00
Helden fan Hjir
Neushoorn, Leeuwarden
14:30
Bands in het Bos: Celler's Tribe
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Waylon
P3, Purmerend
21:00
Akae Beka
P60, Amstelveen
Ilse DeLange
Paard, Den Haag
19:00
Brader Musiki / Gummbah / Han Bennink / Kaja Draksler Octet / King Ayi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tangarine
Podium Gorter, Balk
The Dublin Legends
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
Black Bottle Riot
Poortershoes, Groningen
15:00
Elizabeth Cornish
PopEi, Eindhoven
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
Guus Meeuwis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Tallest Man on Earth
Theater Rotterdam, Rotterdam
maandag 01 oktober 2018
Halestorm
013, Tilburg
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Duo Dulfer/Directie with guests Candy Dulfer & Joseph Bowie
Bimhuis, Amsterdam
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Concertgebouw, Amsterdam
The Tallest Man on Earth
De Duif, Amsterdam
The Melvins
Het Depot, Leuven
21:00
Live at LOLA: Deep Shining High (DE) + Question Mark
LOLA050, Groningen
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bokanté / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam