Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Café Royal
Mill
17:00
Perron M
Mechelen
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
5961 TS
Horst
22:00
Swaf
Hoorn
21:30
Vorstin
Hilversum
14:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekodroom
Hasselt
23:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
De Dialoog
Ermelo
20:30
Atak
Enschede
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
The Curve
Echt
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
DOOR
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Engel
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Café The Bounty
Breskens
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Flux
Zaandam
15:00
De Bosuil
Weert
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
EKKO
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
WORM
Rotterdam
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
16:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Lux
Nijmegen
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
17:45
Neushoorn
Leeuwarden
Kukeleku
Horst
10:00
Vorstin
Hilversum
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 28 oktober 2017
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
17:00
Abigail / Clouds / Marche Funebre / Saturnus
Perron M, Mechelen
Nu of Nooit
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Paceshifters
Corneel, Lelystad
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Into The Ark
Neushoorn, Leeuwarden
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mooon
5961 TS, Horst
22:00
Filthy McNasty
Swaf, Hoorn
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
14:15
Husky
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Heather Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Our Last Night
Muziekodroom, Hasselt
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote
LOLA050, Groningen
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
20:30
Tangarine
Atak, Enschede
17:00
Bas van Lier Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Bloodshed Fest
Dynamo, Eindhoven
20:00
JunXion / Nem-Q / Spiralcove
The Curve, Echt
20:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
22:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
A Fugitive
DOOR, Dordrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Dirty Denims
De Engel, Den Helder
20:00
Dikke Vissa
Paard, Den Haag
20:00
Midas / PALMSY
Paard, Den Haag
19:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
19:30
Kenny B
Paard, Den Haag
20:00
Logic
La Madeleine, Brussel
20:00
Ruben Hoeke Band
Café The Bounty, Breskens
Miss Montreal
Mezz, Breda
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Danny Vera
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
666 The Nightmare: Halloween - The Living Dead
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
20:15
Jake Bugg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:30
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
19:30
Donnie (NL)
Trix, Antwerpen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
23:45
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
Amber Run
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ricky Koole
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Indopop
Q-Factory, Amsterdam
Starsailor
Melkweg, Amsterdam
20:00
3J'S
AFAS Live, Amsterdam
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Jop Gorris /Nicole Kaandorp / Nawras Altaky / Quinten Rutgers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ga mee in ons leven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:00
Dope D.O.D. ft Drummakid on tour! Supportact: Frontstreet
De Meester, Almere
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Red Herring
Paco Plumtrek, Almelo
Rootsriders - Marley Meets
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 29 oktober 2017
14:00
Rock The Family met Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
20:00
Nafearya / Outline in color / Scream Blue Murder
De Flux, Zaandam
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
20:30
Father Murphy / Jarboe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
DAAN (B)
De Helling, Utrecht
16:00
Slapback Johnny / Levi Dexter
dB's, Utrecht
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
The Rushians + Profuna Ocean
EKKO, Utrecht
20:00
Next Step: Siouxsie and the Banshees European Tribute
Little Devil, Tilburg
The Beat / The Selecter
013, Tilburg
15:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Fai Baba + Princess Thailand _ Simon Joyner + David Nance
WORM, Rotterdam
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
16:00
Leif de Leeuw Band
Roepaen, Ottersum
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
19:30
Turia / Ultha / Yellow Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
17:45
Vic Willems + Tolls
Neushoorn, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
14:15
Trio de la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
The Dirty Denims
The Saint, Eindhoven
20:00
Orkesta Mendoza
Effenaar, Eindhoven