Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
5961 TS
Horst
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Take Five
Venlo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café The Bounty
Breskens
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Curve
Echt
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Engel
Den Helder
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Musis
Arnhem
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Atak
Enschede
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Cafe de Mop
Nieuwendijk
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Swaf
Hoorn
22:00
Café Royal
Mill
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Vera
Groningen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Kukeleku
Horst
Theater De Verwachting
Ritthem
10:00
Vorstin
Hilversum
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
13:30
EKKO
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Hedon
Zwolle
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Baroeg
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
dB's
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:45
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
19:00
Lux
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
zaterdag 28 oktober 2017
20:00
3J'S
AFAS Live, Amsterdam
Jett Rebel
Annabel, Rotterdam
20:00
Dope D.O.D. ft Drummakid on tour! Supportact: Frontstreet
De Meester, Almere
20:00
Into The Ark
Neushoorn, Leeuwarden
Rootsriders - Marley Meets
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mooon
5961 TS, Horst
20:00
Logic
La Madeleine, Brussel
20:00
Autumn Leaves: Bruut!
Take Five, Venlo
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ruben Hoeke Band
Café The Bounty, Breskens
20:00
Midas / PALMSY
Paard, Den Haag
20:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
20:00
Yung Nnelg
Hedon, Zwolle
20:00
A Fugitive
DOOR, Dordrecht
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Aestrid
dB's, Utrecht
Nu of Nooit
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Starsailor
Melkweg, Amsterdam
20:00
JunXion / Nem-Q / Spiralcove
The Curve, Echt
20:00
Indopop
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims
De Engel, Den Helder
20:00
High Voltage / Piece of Maiden
Forum Theater, Sittard
20:00
Ricky Koole
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dikke Vissa
Paard, Den Haag
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Musis, Arnhem
Leif de Leeuw Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Red Herring
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Danny Vera
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cor Bakker / Fay Claassen
Kulturhus, Ruurlo
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jake Bugg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Amber Run
Bitterzoet, Amsterdam
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer
Grenswerk, Venlo
20:30
Ga mee in ons leven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Tangarine
Atak, Enschede
20:30
CCC Inc
Roepaen, Ottersum
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
20:30
Seth Lakeman
013, Tilburg
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Orkesta Mendoza
Grounds, Rotterdam
21:00
Husky + Jordan Klassen
V11, Rotterdam
21:00
Paceshifters
Corneel, Lelystad
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
21:00
666 The Nightmare: Halloween - The Living Dead
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Linde Schöne
EKKO, Utrecht
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
21:00
Easterfield
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Nachschade: Halloween edition La Lune Noire / Noire Antidote
LOLA050, Groningen
21:00
AR!E
Cafe de Mop, Nieuwendijk
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
21:30
The Rosenberg Trio
De Flux, Zaandam
22:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Filthy McNasty
Swaf, Hoorn
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
23:00
Noisia / Red Lebanon
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
23:45
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
zondag 29 oktober 2017
Dutch Blues & Roots Tour
Q-Factory, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
12:00
Cora Burggraaf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
13:30
The Rushians + Profuna Ocean
EKKO, Utrecht
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Rock The Family met Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
14:15
Trio de la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Accordeonensemble Opus 2
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
15:00
Accordeon Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Dieter van der Westen / Naomi Wachira
Luxor Live, Arnhem
16:00
Leif de Leeuw Band
Roepaen, Ottersum
16:00
Slapback Johnny / Levi Dexter
dB's, Utrecht
17:30
Björn van der Doelen & de Huursoldaten
Beauforthuis, Austerlitz
17:45
Vic Willems + Tolls
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
19:30
Blanco White
Sugar Factory, Amsterdam