Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Dorpshuis De Stek
Grootebroek
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
De Skâns
Gorredijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:45
De Helling
Utrecht
22:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
De School
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
Atak
Enschede
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
De Bosuil
Weert
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:30
Vera
Groningen
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Plan C
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Metropool
Hengelo
20:00
Trinitatiskapel
Dordrecht
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Paradox
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
17:00
Het Entrepot vzw
Brugge
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Event en conventioncenter Leiden
Leiden
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Molen
Beuningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:00
Atak
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Speeldoos
Vught
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
De Meester
Almere
Fluor
Amersfoort
zaterdag 04 november 2017
20:00
The Purple Project a Prince Tribute
Dorpshuis De Stek, Grootebroek
20:15
The Kik
Podium Victorie, Alkmaar
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
20:15
The Blues Brothers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
The Amsterdam Sessions
Melkweg, Amsterdam
19:45
Textures
De Helling, Utrecht
22:30
Tante Joke Karaoke Band
Vorstin, Hilversum
21:00
Tangarine
Bibelot, Dordrecht
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Suzanne Ciani
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Steffi
De School, Amsterdam
16:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Sef
Atak, Enschede
20:00
Sarathy Korwar
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Saga
Metropool, Hengelo
22:00
Saba
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Manifesto, Hoorn
20:00
Ricky Ross
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ricky Koole
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
Ray Wilson - Genesis Classic
De Bosuil, Weert
21:00
Progress Bar: Bbymutha / Eaves / Lsdxoxo
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Popronde 2017
Rotown, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Paul Sinha
Fluor, Amersfoort
20:00
Parow Fest
TivoliVredenburg, Utrecht
Paceshifters
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:30
Otherkin
Vera, Groningen
20:00
Off The record Fesrival
't Ukien, Kampen
20:00
O'G3NE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Nod Stewart & The Faces
Plan C, Rotterdam
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Navarone
De Pul, Uden
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Myles Sanko
Het Bolwerk, Sneek
21:00
My Generation: Invitation to Earth & Fire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Musicians for Palestine
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Mount Kimbie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Moss
Metropool, Hengelo
20:00
Melodias del Corazon
Trinitatiskapel, Dordrecht
20:30
Mehmet Polat Trio / Tiltan
Amstelkerk, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Martijn Fischer
De Spot, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mad Dog Mcrea
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Lil Kleine
Podium Victorie, Alkmaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Kutmah / Rachel Green
Patronaat, Haarlem
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Kill Your Darlings
Simplon, Groningen
20:00
KF ALLSTARS: GUILTY PLEASURES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Julien Baker
EKKO, Utrecht
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jett Rebel
Muziekgieterij, Maastricht
Jeroen van Vliet Moon Trio / Yuri Honing Acoustic Quartet
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jaimi Faulkner
Paradox, Tilburg
Jacob Collier / Kamasi Washington / So What's Next Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:30
Jack Quartet / Steve Gosling
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
17:00
IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2017
Het Entrepot vzw, Brugge
21:00
Ilen Mer
Altstadt, Eindhoven
20:00
Hollands Live
Event en conventioncenter Leiden, Leiden
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Gabriel Garzón-Montano
BIRD, Rotterdam
20:00
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater De Tuin, Leusden
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Ermal Meta
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:00
DJ Bone
Atak, Enschede
20:30
De radiodagen - Harlekijn Holland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
De Dijk
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Danny Vera
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dangers of the Sea
Burgerweeshuis, Deventer
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Corky Hughes / Grayson Capps
In the Woods, Leusden
20:00
CCC Inc
De Meester, Almere
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Fluor, Amersfoort