Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
The Saint
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Thiemeloods
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Walhalla
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
WORM
Rotterdam
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Annabel
Rotterdam
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Brielpoort
Deinze
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Stroud
Putten
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Meester
Almere
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
23:00
De School
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 10 november 2017
20:30
S.T. Cordell
Luxor Live, Arnhem
20:30
Miss Montreal
Luxor Live, Arnhem
21:00
Engel & Just
Manifesto, Hoorn
23:00
5 Years Tangram: Natureboy Flako live
Melkweg, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Melkweg, Amsterdam
Orgel Vreten
Merleyn, Nijmegen
21:00
Roxeanne Hazes
Metropool, Hengelo
Pain
Metropool, Hengelo
20:30
MEZZ'N ALLE
Mezz, Breda
20:15
The Blues Brothers
Munttheater, Weert
19:30
Arlan Feiles
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Magnacult
Musicon, Den Haag
20:15
Dorantes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Stackhouse
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Lucas Hamming
Nieuwe Nor, Heerlen
Paceshifters
Oefenbunker, Landgraaf
19:30
Symfo Classics II
P60, Amstelveen
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Paard, Den Haag
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paard, Den Haag
19:30
The Bad Tones
Paard, Den Haag
22:00
The Americans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daniel Docherty
Paradiso, Amsterdam
Spoon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sarah-Jane
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
Patronaat, Haarlem
19:30
Rob Acda Award 2017-2018 - eerste voorronde
Patronaat, Haarlem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Leif de Leeuw Band
Podium 't Beest, Goes
21:00
Popronde Alkmaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Akula Rhythm Band
Poppodium Volt, Sittard
20:00
My Generation Invitation to Earth & Fire
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Black Lips
Rotown, Rotterdam
20:00
Dolly Parton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Blaudzun
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
The Nits
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Mooon / The Tambles
So What!, Gouda
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Sud Sound System
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Suma (Zweden) en Schweinsteiger
The Jack, Eindhoven
21:00
The Bad Backbones
The Saint, Eindhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stephanie Struijk
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:15
The Fureys
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Jungle
Tolhuistuin, Amsterdam
Warhaus
Vera, Groningen
Kasabian
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Popa Chubby
Vorstin, Hilversum
20:30
Green Lizard
Vorstin, Hilversum
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Neocaesar
Walhalla, Deventer
20:00
Het Collectief / Katrien Baerts
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Monomyth
WORM, Rotterdam
zaterdag 11 november 2017
22:00
The Dust Bowl Drifters
't Rozenknopje, Eindhoven
Navarone
013, Tilburg
20:00
PALMSY + Midas
Altstadt, Eindhoven
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lil Kleine
Annabel, Rotterdam
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
20:00
Disabuse
Atak, Enschede
19:30
Rotterdam Deathfest 2017
Baroeg, Rotterdam
20:30
Arrigo Barnabé
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Songhoy Blues
BIRD, Rotterdam
Torres
Bitterzoet, Amsterdam
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
Albert Hammond Sr.
Brielpoort, Deinze
21:00
Popronde Deventer: Okke Punt / The Dawn Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Matthew Logan Vasquez / T-99 / The Paladins
Burgerweeshuis, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
20:00
Absynthe Minded
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
20:15
Misha Fomin pianorecital
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Kenny B
Corneel, Lelystad
20:15
Cesar Zuiderwijk
Cultura, Ede
Dälek
dB's, Utrecht
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
De Bosuil, Weert
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
A Brighter Light
De Kromme Haring, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Green Lizard
De Meester, Almere
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
The Bootleg Sixties
De Muze, Noordwijk
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Circle J / Jamie Clarke's Perfect
De Peppel, Zeist
23:00
Mr. Tophat / Robyn
De School, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
23:00
Love Over Entropy / Monkey Safari / Tom Trago & Elias Mazian
Doornroosje, Nijmegen
20:30
James Oesi / Andrea Vasi
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Rumours of Fleetwood Mac
Effenaar, Eindhoven