Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
14:00
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
14:30
De Weverij
Zierikzee
21:00
De Flux
Zaandam
15:30
De Flux
Zaandam
11:15
Wesopa Weesp
Weesp
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
18:00
Café Dens
Spijkenisse
20:00
Lourdeskerk
Scheveningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
P3
Purmerend
15:00
Groene Engel
Oss
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Fort Lent
Nijmegen
Lux
Nijmegen
15:30
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
17:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
13:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Savelberklooster
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Effenaar
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Mezz
Breda
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Willemeen
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 27 oktober 2018
19:30
Sam Gellaitry
Melkweg, Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
14:00
Cello Octet
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Matt Haimovitz
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Memphis Maniacs
P60, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pieta Brown
De Amer, Amen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:00
Vunzige Deuntjes - Halloween Special
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Yorick van Norden
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Robben Ford
Podium Victorie, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 28 oktober 2018
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Mozaïek, Zuidlaren
14:30
Barbara Gogan
De Weverij, Zierikzee
21:00
Nick Moss
De Flux, Zaandam
15:30
Judy Blank
De Flux, Zaandam
11:15
James Oesi
Wesopa Weesp, Weesp
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:00
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
15:00
Progretto
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Vinchenzo
TivoliVredenburg, Utrecht
Fish
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Mary Gauthier
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Black Earth Festival
EKKO, Utrecht
Naturally 7
Markant Uden, Uden
20:15
Master drummers of Burundi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Spandau Ballet
013, Tilburg
14:30
Concert van de Stilte
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Windbroke
Het Witte Kerkje, Terheijden
18:00
Familie van Dijk
Café Dens, Spijkenisse
20:00
The High Kings
Lourdeskerk, Scheveningen
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
My Baby
Annabel, Rotterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
16:30
Beast From The East: Burgerkill + Insanity + Deadsquad + Pendrak
Baroeg, Rotterdam
15:00
Sophie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Pieta Brown
Theater Walhalla, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg De Kring, Roosendaal
18:00
In Your Honor
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
PYURE - Tribute to Cohen & Cassidy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
The Animals
P3, Purmerend
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
20:30
Risha: David Eugene Edwards & Alexander Hacke
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Level 42
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Rood Adeo
Fort Lent, Nijmegen
The Preacher Men - Blue
Lux, Nijmegen
15:30
Sixties Revolution
De Spot, Middelburg
20:00
Bombino
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Yorick van Norden
Corneel, Lelystad
20:00
Serenity
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Fairport Convention
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Robben Ford
Metropool, Hengelo
17:30
Sweet Mary Jane
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Hats Off To Led Zeppelin
Cacaofabriek, Helmond
13:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Giovanni Sollima / Holland Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
'Kloostersessie' ft. Christof van der Ven
Savelberklooster, Heerlen
12:00
Paul Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Theo Croker 'Star People Nation' (USA)
Patronaat, Haarlem
20:00
Harde Pappies: SonReal
Patronaat, Haarlem
Our Last Night
Patronaat, Haarlem
Ólafur Arnalds
De Oosterpoort, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
14:15
Drie Dolle Diva's
D' Engelenburgh, Fijnaart
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
12:00
Daria van den Bercken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Down By Law / I Against I / Vitamin X
Iduna, Drachten
20:00
Randy Hansen (US)
Bibelot, Dordrecht
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
20:00
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
20:00
Saint Agnes
Paard, Den Haag
Luka Bloom
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Luka Bloom
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Gianni Celeste
La Madeleine, Brussel
20:30
The Whiskey Priests
Mezz, Breda
15:00
Stef & Co
Café Camille, Beverwijk
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bleed From Within + Access Unlocked + Traveller + The Evolutionist
Willemeen, Arnhem
15:00
Guus Tangelder BigBand ft. Toon Roos
Luxor Live, Arnhem
20:00
Wolfendale
Gigant, Apeldoorn
22:00
Make-Overs
Paradiso, Amsterdam
Nakhane
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ben Wendel Seasons Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Cubicolor
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brian Gore’s Night Of Guitars
Q-Factory, Amsterdam
Connan Mockasin presents Jassbusters
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ramón Valle / Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam