Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Pub Esser
Boxmeer
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
De Bonte Wever
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Brigant
Arnhem
Posttheater
Arnhem
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Weverij
Zierikzee
20:00
Figi Theater
Zeist
15:00
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
De Vasim
Nijmegen
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Café The Pocket
Katwijk
Bootstraat
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Kerkje garnwerd
Garnwerd
15:00
PopEi
Eindhoven
14:45
Effenaar
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paard
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
15:00
Todo
Best
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
zaterdag 18 november 2017
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman
Theater aan het Spui, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Home & Away - MAYBE NOT + Wolf like me
Volta, Amsterdam
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Feuerengel
P60, Amstelveen
Spinvis
Fluor, Amersfoort
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 19 november 2017
20:30
Average White Band
Boerderij, Zoetermeer
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:00
La Traviata
Figi Theater, Zeist
15:00
Chantal Acda
De Flux, Zaandam
16:00
Danny Bryant
De Bosuil, Weert
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Grandbrothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
White Cowbell Oklahoma
dB's, Utrecht
16:00
Game Over (IT) + Euphoria (USA)
Little Devil, Tilburg
20:30
Miles Mosley
BIRD, Rotterdam
20:00
The Terrorsaurs & Lil' Sal & The Wildtones
Rotown, Rotterdam
18:00
Lynyrd Skynyrd Tribute
Den Heilige Cornelius, Roermond
The Fureys
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
together PANGEA + Lookapony
De Zwerver, Oostende
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:30
Mighty Oaks
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Lords of Altamont
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
The Kilkenny's vs. Scrum
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Frou Bakker: Pop Classics
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
And So I Watch You From Afar
De Kreun, Kortrijk
20:00
Men on the Moon
Café The Pocket, Katwijk
Millionaire
Bootstraat, Hasselt
20:00
VIMIC
Patronaat, Haarlem
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sweet Mary Jane
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:00
Kelly Sloan, Canadese folk/soul singer songwriter
LOLA050, Groningen
Billy Ocean
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Kerkje garnwerd, Garnwerd
15:00
Aline Hilderink
PopEi, Eindhoven
14:45
Black Swords + The Fire + Mr. Stosic
Effenaar, Eindhoven
14:15
De vier jaargetijden met Angela Schijf (6 jaar)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
15:00
JazzedUP
Muziekpodium DJS, Dordrecht
J. Bernardt
Paard, Den Haag
16:30
Maaike Martens
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Nadja Filtzer
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Desert Mountain Tribe
Mezz, Breda
Sue the Night
Mezz, Breda
15:00
RAN
Todo, Best
15:00
Concertopnames Trifid
Beauforthuis, Austerlitz
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
16:15
Dan Hair & The Extensions
Gigant, Apeldoorn
15:00
Hans Dulfer / The Forest Jazz Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Paradise
Trix, Antwerpen
Thundercat
De Roma, Antwerpen
19:00
PVRIS
Trix, Antwerpen
20:30
Bugge Wesseltoft
Amstelkerk, Amsterdam