Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Cinetol
Amsterdam
18:00
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
Mezz
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
12:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
18:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kreun
Kortrijk
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Cultuurschuur
Monster
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
18:30
Little Devil
Tilburg
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
donderdag 25 oktober 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Popquiz - 18 jan
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Fluor, Amersfoort
Bazart
Paradiso, Amsterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
James Watss
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dans Dans
De Brakke Grond, Amsterdam
The Courtneys
Paradiso, Amsterdam
20:00
EUT
Tolhuistuin, Amsterdam
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
18:00
Klassiek voor jou-met Nora Fischer,Cello 8tet Amsterdam,Peter Gregson
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Orpheus .. dat zijn wij ..
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Nicolas Altstaedt
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ólafur Arnalds
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Johnny Boeve
Gigant, Apeldoorn
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Pieta Brown
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater De Kolk, Assen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lucky Fonz III
De Weijer, Boxmeer
Bombino
Mezz, Breda
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
20:00
Down By Law
Paard, Den Haag
19:30
Gang Of Four
Paard, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
20:15
Gers Pardoel
Cultura, Ede
Jacqueline Govaert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joost
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maestro Jules Onthult - Mozart Symfonie nr. 40
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Attila / Eskimo Callboy
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Master drummers of Burundi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Millionaire
Vera, Groningen
20:00
Elius Inferno & The magic Octagram
Simplon, Groningen
20:00
Live@ LOLA: Tom Holliston (Nomeansno) - Selina Martin - Cashmyra
LOLA050, Groningen
20:00
Burgerkill + Deadsquad + Insanity
Simplon, Groningen
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
12:30
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Celine Weerts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ten Times A Million
Vorstin, Hilversum
18:00
Frisse Duyck: Cookhouse / To Be We
Duycker, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Memphis Maniacs
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kathryn Claire / The Lasses
Cultuurschuur, Monster
20:00
Lakshmi - Adem
Lindenberg Theater, Nijmegen
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
20:00
The Bluebirds
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kamaal Willams
LantarenVenster, Rotterdam
Kamaal Williams
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Amber Arcades
Rotown, Rotterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Mylou Frencken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marmozets
013, Tilburg
18:30
Diamond Head
Little Devil, Tilburg
23:00
No Hits No Glory
EKKO, Utrecht
20:30
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
20:15
Ugly God
TivoliVredenburg, Utrecht
Causes
De Helling, Utrecht
Club 3voor12/Utrecht met Alec Todd + 2
dB's, Utrecht
Per Gessle
TivoliVredenburg, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Wende Snijders - Mens
Grenswerk, Venlo
20:15
Simon & Garfunkel Acoustic
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman van Veen - Een Muzikale Show
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
AZIZA
Junushoff Theater, Wageningen