Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
De Flux
Zaandam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
14:45
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Kreun
Kortrijk
15:00
PopEi
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Casino
Sint-Niklaas
Doornroosje
Nijmegen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Atak
Enschede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
LantarenVenster
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
16:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
013
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
Vondelkerk
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Melkweg
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Maassilo
Rotterdam
21:00
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Musis
Arnhem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Musis
Arnhem
zondag 19 november 2017
15:00
Concertopnames Trifid
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Chantal Acda
De Flux, Zaandam
20:30
Bugge Wesseltoft
Amstelkerk, Amsterdam
14:45
Black Swords + The Fire + Mr. Stosic
Effenaar, Eindhoven
Billy Ocean
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Average White Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
And So I Watch You From Afar
De Kreun, Kortrijk
15:00
Aline Hilderink
PopEi, Eindhoven
maandag 20 november 2017
together PANGEA
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Paradise
TivoliVredenburg, Utrecht
Millionaire
De Casino, Sint-Niklaas
Lisa Hannigan
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Lil' Sal & the Wildtones / Terrorsaurs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kobra and The Lotus
Merleyn, Nijmegen
20:00
Kllo
Sugar Factory, Amsterdam
Helloween
013, Tilburg
21:00
Hanne Hukkelberg
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Fink
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Edgelarks (Phillip Henry & Hannah Martin) + Sam Carter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De La Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Blaudzun
DeLaMar, Amsterdam
Black Rebel Motorcycle Club
Paradiso, Amsterdam
Billy Ocean
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 21 november 2017
20:00
Xandria
Bibelot, Dordrecht
20:00
White Cowbell Oklahoma
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
The Rasmus
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Racoon
Atak, Enschede
20:15
Nick & Simon
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Mome
Melkweg, Amsterdam
Mark Lanegan
Metropool, Hengelo
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lisa Hannigan & The Colorist
LantarenVenster, Rotterdam
Gorillaz
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Theater Walhalla, Rotterdam
Fink
Doornroosje, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
CulturA & Zo, Nootdorp
16:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
CulturA & Zo, Nootdorp
Danny Vera
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Curtis Harding
Paradiso, Amsterdam
20:00
Counterparts
Patronaat, Haarlem
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Wilminktheater, Enschede
Billy Ocean
013, Tilburg
20:15
Bill Laurance
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Alan Parsons Live Project
Martiniplaza, Groningen
21:00
Absynthe Minded
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 22 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
William Fitzsimmons
Vondelkerk, Amsterdam
22:00
White Cowbell Oklahoma
Merleyn, Nijmegen
Wende Snijders - Mens
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
The Blues Brothers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Stone Sour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ricky Koole
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ode aan Charlie Haden
Poppodium Volt, Sittard
20:00
O'G3NE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Nick & Simon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Mooon
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Mighty Oaks
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mark Lanegan Band
Maassilo, Rotterdam
21:00
Marco Borsato
Effenaar, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Maceo Parker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Maaike Martens
Posttheater, Arnhem
22:00
Kruidkoek inB BIRD
BIRD, Rotterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
19:30
Kaitlyn Aurelia Smith
Melkweg, Amsterdam
19:45
John Illsley & Band
TivoliVredenburg, Utrecht
John Illsley & Band
Mezz, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Het Zesde Metaal
Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
HER
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
20:00
Gorillaz
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Gerri Jäger
Bimhuis, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
20:30
Fred Eaglesmith
Fluor, Amersfoort
Fink
Paradiso, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Epica
Doornroosje, Nijmegen
Enrico Rava
Musis, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Ellen ten Damme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Ducking Punches / We Bless This Mess
Sugar Factory, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem