Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Volta
Amsterdam
Vera
Groningen
19:00
Trix
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg
Brugge
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:45
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
21:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Cultura
Ede
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Xinix
Nieuwendijk
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Vera
Groningen
19:00
Trix
Antwerpen
woensdag 22 november 2017
20:15
Nick & Simon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Mooon
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Coldside
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Coldside
Blue Collar Hotel, Eindhoven
HER
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Kruidkoek inB BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Gerri Jäger
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Stone Sour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
donderdag 23 november 2017
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Nits
Wilminktheater, Enschede
20:30
The Rumjacks
Willemeen, Arnhem
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Roadcrew + Rx electro@ Volta's local playground
Volta, Amsterdam
Het Zesde Metaal + Figgie
Vera, Groningen
19:00
Mark Lanegan
Trix, Antwerpen
20:15
Matteo Mijderwijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
The Blues Brothers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Danny Vera
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Albert Hammond Sr.
Stadsschouwburg, Brugge
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
O'G3NE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Widowspeak
Rotown, Rotterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alkmaars Songwriter Collectief Presenteert
Podium Victorie, Alkmaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Becca Stevens
Paradiso, Amsterdam
Fink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
Paard, Den Haag
My Baby
Paard, Den Haag
19:30
Nynde en Rachman
Paard, Den Haag
20:45
Boris - Keep the Funk Alive
P60, Amstelveen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maceo Parker
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Toumani Diabaté & Kayhan Kalhor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
20:30
Backgammon
Mezz, Breda
19:30
John Illsley & Band
Mezz, Breda
21:00
Marley meets.. by Rootsriders
Metropool, Hengelo
De Dijk
Metropool, Hengelo
Paceshifters / Rhinorino
Merleyn, Nijmegen
Xite Awards
Melkweg, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Markant Uden, Uden
20:00
Folk Road Show
M.C. Van de Omroep, Hilversum
21:30
Jukebox Heroes
Luxor Live, Arnhem
Moss + Nouveau Vélo
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stone Sour
Klokgebouw, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
20:00
Marco Borsato
Hedon, Zwolle
19:30
Call It Off
Hedon, Zwolle
20:00
Suzan & Freek
Gebr. De Nobel, Leiden
Racoon
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rondé
Effenaar, Eindhoven
20:00
Circle J
Effenaar, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
De Zwerver, Oostende
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comeback Kid
De Helling, Utrecht
20:00
The High Kings
De Duif, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Domijnen, Sittard
20:15
Beatrice van der Poel / Thomas Verbogt
Cultura, Ede
Orgel Vreten
Cul de Sac, Tilburg
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
White Cowbell Oklahoma
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nothing But Thieves
Botanique, Brussel
21:00
Coely
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Amazons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
London Grammar
AFAS Live, Amsterdam
Status Quo - Aquostic
013, Tilburg
vrijdag 24 november 2017
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Barrelhouse
Xinix, Nieuwendijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:30
Massada
Vorstin, Hilversum
20:00
Lambert
Vondelkerk, Amsterdam
Paceshifters
Vera, Groningen
19:00
Mark Lanegan
Trix, Antwerpen