Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Weverij
Zierikzee
20:00
Figi Theater
Zeist
15:00
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
De Vasim
Nijmegen
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Café The Pocket
Katwijk
Bootstraat
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Kerkje garnwerd
Garnwerd
15:00
PopEi
Eindhoven
14:45
Effenaar
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paard
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
15:00
Todo
Best
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
P60
Amstelveen
De Amer
Amen
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
013
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
16:00
CulturA & Zo
Nootdorp
14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Doornroosje
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Atak
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 18 november 2017
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 19 november 2017
20:30
Average White Band
Boerderij, Zoetermeer
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:00
La Traviata
Figi Theater, Zeist
15:00
Chantal Acda
De Flux, Zaandam
16:00
Danny Bryant
De Bosuil, Weert
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Grandbrothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
White Cowbell Oklahoma
dB's, Utrecht
16:00
Game Over (IT) + Euphoria (USA)
Little Devil, Tilburg
20:30
Miles Mosley
BIRD, Rotterdam
20:00
The Terrorsaurs & Lil' Sal & The Wildtones
Rotown, Rotterdam
18:00
Lynyrd Skynyrd Tribute
Den Heilige Cornelius, Roermond
The Fureys
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
together PANGEA + Lookapony
De Zwerver, Oostende
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:30
Mighty Oaks
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Lords of Altamont
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
The Kilkenny's vs. Scrum
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Frou Bakker: Pop Classics
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
And So I Watch You From Afar
De Kreun, Kortrijk
20:00
Men on the Moon
Café The Pocket, Katwijk
Millionaire
Bootstraat, Hasselt
20:00
VIMIC
Patronaat, Haarlem
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sweet Mary Jane
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:00
Kelly Sloan, Canadese folk/soul singer songwriter
LOLA050, Groningen
Billy Ocean
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Kerkje garnwerd, Garnwerd
15:00
Aline Hilderink
PopEi, Eindhoven
14:45
Black Swords + The Fire + Mr. Stosic
Effenaar, Eindhoven
14:15
De vier jaargetijden met Angela Schijf (6 jaar)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
15:00
JazzedUP
Muziekpodium DJS, Dordrecht
J. Bernardt
Paard, Den Haag
16:30
Maaike Martens
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Nadja Filtzer
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Desert Mountain Tribe
Mezz, Breda
Sue the Night
Mezz, Breda
15:00
RAN
Todo, Best
15:00
Concertopnames Trifid
Beauforthuis, Austerlitz
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
16:15
Dan Hair & The Extensions
Gigant, Apeldoorn
15:00
Hans Dulfer / The Forest Jazz Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Paradise
Trix, Antwerpen
Thundercat
De Roma, Antwerpen
19:00
PVRIS
Trix, Antwerpen
20:30
Bugge Wesseltoft
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Indiestad: Tusks, Agar Agar, San Dollar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nathan Ball
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
19:30
Het Zesde Metaal
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
16:30
Gorgoroth
P60, Amstelveen
Max Meser
De Amer, Amen
20:00
Orgel Vreten
Oerkroeg Schiller, Aalten
maandag 20 november 2017
De La Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
Billy Ocean
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Lil' Sal & the Wildtones / Terrorsaurs
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Paradise
TivoliVredenburg, Utrecht
Helloween
013, Tilburg
Millionaire
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Kobra and The Lotus
Merleyn, Nijmegen
Lisa Hannigan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Edgelarks (Phillip Henry & Hannah Martin) + Sam Carter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fink
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Hanne Hukkelberg
Bitterzoet, Amsterdam
together PANGEA
Tolhuistuin, Amsterdam
Blaudzun
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kllo
Sugar Factory, Amsterdam
Black Rebel Motorcycle Club
Paradiso, Amsterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Billy Ocean
013, Tilburg
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Theater Walhalla, Rotterdam
Lisa Hannigan & The Colorist
LantarenVenster, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
16:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
CulturA & Zo, Nootdorp
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
CulturA & Zo, Nootdorp
Fink
Doornroosje, Nijmegen
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Nick & Simon
De Harmonie, Leeuwarden
Mark Lanegan
Metropool, Hengelo
20:00
Counterparts
Patronaat, Haarlem
Alan Parsons Live Project
Martiniplaza, Groningen
Racoon
Atak, Enschede
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Wilminktheater, Enschede
20:00
Xandria
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Danny Vera
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
20:15
Bill Laurance
Luxor Live, Arnhem
21:00
Absynthe Minded
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mome
Melkweg, Amsterdam
Gorillaz
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
White Cowbell Oklahoma
Paradiso, Amsterdam
The Rasmus
Melkweg, Amsterdam
19:30
Curtis Harding
Paradiso, Amsterdam