Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
12:00
De Oosterpoort
Groningen
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Vera
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
DeLaMar
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Panama
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Handelsbeurs
Gent
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
09:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:15
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Vera
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
20:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
013
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
woensdag 31 oktober 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:15
John Scofield Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Novo Amor
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Slaves
Handelsbeurs, Gent
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Stephen Malkmus and The Jicks
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Dirty Denims
Den Heilige Cornelius, Roermond
The High Kings
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Human League
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Levellers
Mezz, Breda
20:30
The Osmonds
Cacaofabriek, Helmond
The Zombies / Uriah Heep
Patronaat, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
09:30
Tour de Machine
Luxor Live, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Whispering Sons
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
donderdag 01 november 2018
Aborted + Cryptopsy + Benighted + Cytotoxin
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
20:00
Alela Diane
De Oosterpoort, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Behn Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
19:45
Blaudzun / Luka
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Blue
De Regentenkamer, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Claw Boys Claw
Mezz, Breda
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Club Pussycat, What's New? - o.a. Electric Company, 3 Point Landing
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Dia de Los Muertos
Paradiso, Amsterdam
19:15
Dinosaur
Koorenhuis, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Douwe Bob
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
De Kattendans, Bergeijk
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
Vera, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Flasher
Botanique, Brussel
20:30
Flip Noorman - De Big One
Werftheater, Utrecht
21:30
Garçon Taupe
Simplon, Groningen
20:15
Gare Du Nord
Gigant, Apeldoorn
19:30
Garrett T. Capps
Metropool, Hengelo
21:00
Gold Star
Merleyn, Nijmegen
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Headhunterz
013, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Herman van Veen
Theater De Kolk, Assen