Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Grounds
Rotterdam
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fluor
Amersfoort
00:00
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
De Spot
Middelburg
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
De Pul
Uden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muse
Malden
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Corneel
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bleyenberg
Den Haag
20:00
Bleyenberg
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
12:00
The Butcher Social Club
Amsterdam
20:00
Take Five
Venlo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
20:00
Simplon
Groningen
vrijdag 02 november 2018
20:15
Lavalu - Solitary High
Het Diekhuus, Middelharnis
Tim Knol
Hedon, Zwolle
20:00
Jacin Trill
Hedon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Mehmet Polat & Tarek Abdallah - Ud Festival
Grounds, Rotterdam
Eric Gales
Groene Engel, Oss
20:00
JW Roy
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Moanin + Jemilo
Gigant, Apeldoorn
Flip Noorman - De Big One
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Congos & Pura Vida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Gare Du Nord
Fluor, Amersfoort
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Father John Misty
Effenaar, Eindhoven
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Denis Sulta / Mella Dee
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Slaves
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Idles
De Zwerver, Oostende
The King's Rhythm Crew feat Matt Taylor (UK) & very special guest Snow
De Spot, Middelburg
20:30
Suzan & Freek
De Spot, Middelburg
21:00
In My Tree / The Hillbilly Moonshiners
De Pul, Uden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Curtis Harding
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Meerpaal, Dronten
20:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
BloYaTop
De Bosuil, Weert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Jennie Lena
Corneel, Lelystad
Herman van Veen - Vanavond
Chassé Theater, Breda
20:30
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
JP Harris & The Tough Choices
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Ex
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sarah Shook & the Disarmers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Israel Nash
Botanique, Brussel
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
20:00
Broeder Dieleman
Bleyenberg, Den Haag
Alex Roeka - En toen ineens
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Tunng
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Dinosaur
Bimhuis, Amsterdam
Gruppo Sportivo
Bibelot, Dordrecht
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
20:15
Hermine Deurloo & Mike Boddé
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Leon Bridges
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Dia de Muertos: Los Paja Brava + The Marinos + Expo + DJ's & more
Altstadt, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:00
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Marlon Williams
013, Tilburg
zaterdag 03 november 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Robert Jon & The Wreck + In My Tree
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:30
Tommy and the Commies
Vera, Groningen
20:00
Olden Yolk
Vera, Groningen
Rolling Blackouts Coastal Fever
Tolhuistuin, Amsterdam
Echo & the Bunnymen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
TivoliVredenburg, Utrecht
Chvrches
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Josh Rouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:00
Gé Reinders & Fanfare Eendracht Nieuwenhagerheide - Oetblaoze
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Def Americans
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
12:00
Ma Bessie and her Blues Troupe
The Butcher Social Club, Amsterdam
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Take Five, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
20:00
Avec
Simplon, Groningen