Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
23:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Swaf
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
't Ukien
Kampen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café Rembrandt
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Studio A58
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Dorpshuis
Nigtevecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:30
P3
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Luctor et Emergo
Rilland
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:15
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
19:45
Hedon
Zwolle
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Amer
Amen
20:00
P60
Amstelveen
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
zaterdag 02 december 2017
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Veste, Delft
Dool
Paard, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paard, Den Haag
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
20:00
Boris
Burgerweeshuis, Deventer
Blaudzun
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Friction & The Roots Drivers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Navarone
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
20:15
CCC Inc
Cultura, Ede
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
21:00
Lights Out
Altstadt, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Blues Brothers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Royal Thunder
Effenaar, Eindhoven
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
17:00
Jeroen van Helsdingen Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nick & Simon
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
20:30
Maaike Martens
Theater 't Pand, Gorinchem
23:30
Hard Shoulder / Pressure Pact
Vera, Groningen
20:30
Boyz in the Woods
Simplon, Groningen
Zitakula
Simplon, Groningen
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
Racoon
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
De Kift
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mysterons
Patronaat, Haarlem
My Baby
Patronaat, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
21:00
Lifeless
Het Podium, Hoogeveen
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Absolutely Floyd
Manifesto, Hoorn
20:00
The Fiscus
Swaf, Hoorn
20:00
Ricky Koole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Clouseau
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Album Release Orange Glow
't Ukien, Kampen
20:30
Call It Off
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Venice
Koepeltheater, Leeuwarden
14:00
Into Darkness
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sweet Mary Jane
Café Rembrandt, Leiden
20:00
John Bramwell
Gebr. De Nobel, Leiden
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:30
Dar Williams with Band
In the Woods, Leusden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Leonie Meijer - Hier.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
23:00
D-Fence / DJ Paul Elstak / Mark With a K
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Kempi
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
The Nits
Theater De Lievekamp, Oss
21:30
The Dubbeez
P3, Purmerend
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
De Boodschap, Rijen
Stef Bos - Kern
Luctor et Emergo, Rilland
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Danny Vera
Theater aan de Schie, Schiedam
The Charm The Fury
Poppodium Volt, Sittard
Ntjam Rosie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
The Covering
Little Devil, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
20:00
The Gwoof
De Pul, Uden
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Happy Camper
EKKO, Utrecht
20:15
Joseph & Maia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
20:00
Dope D.O.D.
De Helling, Utrecht
20:00
Wim Mertens Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maaspoort, Venlo
21:00
Glow: Black Acid / Idaly / Individuals / Jacin Trill
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
21:00
Bad to the Bone / Donkey Kung Fu
De Peppel, Zeist
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
zondag 03 december 2017
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
Stephanie Struijk
De Amer, Amen
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam