Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Kavka
Antwerpen
23:00
Klein Berlijn
Utrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
19:30
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Studio A58
Middelburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Saint
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Walhalla
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
23:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
vrijdag 01 december 2017
20:00
Jeangu Macrooy
Fluor, Amersfoort
20:00
Ricky Koole
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jim White
G.C. De Wildeman, Herent
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
My Baby
Grenswerk, Venlo
20:30
Ruben Hoeke Band
Groene Engel, Oss
The Dubbeez
Grounds, Rotterdam
21:00
Lucas Hamming
Hedon, Zwolle
20:15
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Hedon, Zwolle
Big One: Tribute to Pink Floyd
Het Bolwerk, Sneek
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Danny Bryant
Iduna, Drachten
20:00
Aminé
Kavka, Antwerpen
23:00
BoterBoter
Klein Berlijn, Utrecht
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Sue the Night
Luxor Live, Arnhem
The Overslept
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:00
Major League presents 25 years of RAM Records
Melkweg, Amsterdam
19:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Midas / PALMSY
Melkweg, Amsterdam
20:30
Spinvis
Metropool, Hengelo
Navarone
Metropool, Hengelo
Het Zesde Metaal
Mezz, Breda
19:30
My Blue Van
Mezz, Breda
20:00
Yori Swart
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Orchestre des Champs-Elysées & Collegium Vocale Gent
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Alain Clark
Muziekgieterij, Maastricht
22:30
David Gogo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Anne Feenstra Band
Neushoorn, Leeuwarden
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Neushoorn Legends: Albert Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maan
Paard, Den Haag
19:30
Freazzp EP Release
Paard, Den Haag
22:30
Sweet Mary Jande
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Chris Dave and the Drumhedz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tricky
Paradiso, Amsterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Paradox, Tilburg
19:30
Tangarine
Patronaat, Haarlem
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dool
Podium 't Beest, Goes
20:00
Zitakula
Podium Asteriks, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bettie Serveert
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bo Saris
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Axel Flóvent
Simplon, Groningen
20:00
Happy Camper
Simplon, Groningen
21:30
Evil Empire Orchestra / Zorita
So What!, Gouda
20:00
Blaudzun
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
The Blues Brothers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
20:00
Leah Rosier
Sugar Factory, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Into the Arcane
The Saint, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Theater 't Pand, Gorinchem
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
John Bramwell
TivoliVredenburg, Utrecht
Dweezil Zappa / Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Parov Stelar
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Kenny B
TivoliVredenburg, Utrecht
Rhys Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Mighty Oaks
Trix, Antwerpen
21:00
Awkward I
V11, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
20:15
Maaike Martens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Volta Metal night
Volta, Amsterdam
The Charm The Fury
Vorstin, Hilversum
20:30
Martijn Fischer
Vorstin, Hilversum
20:00
Gangabella / Skating on Ice
Walhalla, Deventer
20:00
Gangabella / Skating on Ice
Walhalla, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Infloyd Play 'The Final Cut' en 'Animals'
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Marzio Scholten / Thomas Pol
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 02 december 2017
20:00
Album Release Orange Glow
't Ukien, Kampen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
21:00
Lights Out
Altstadt, Eindhoven
Kali Uchis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nick & Simon
ATLAS Theater, Emmen