Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
22:00
Vera
Groningen
19:00
Dynamo
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Beun
Heiloo
De Roma
Antwerpen
20:15
De Doelen
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Pllek
Amsterdam
21:00
Rock Café Ozzy
Apeldoorn
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Studio A58
Middelburg
Patronaat
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Junushoff Theater
Wageningen
Vera
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Doornroosje
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Metropool
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Paard
Den Haag
21:15
Paardcafe
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
woensdag 06 december 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
22:00
Knickers
Vera, Groningen
19:00
Knuckle Puck
Dynamo, Eindhoven
Kodaline
AFAS Live, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Moon Hooch
De Helling, Utrecht
Nadia Rose
EKKO, Utrecht
Oleta Adams
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Peter Cincotti
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Puurliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Roam
Melkweg, Amsterdam
20:30
Roland Kayn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Santing is coming to town
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Svara Samsara
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Swedish Death Candy
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yori Swart + Luka
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 07 december 2017
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alain Clark
De Oosterpoort, Groningen
Albert Hammond Sr.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Alison Moyet
De Roma, Antwerpen
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
De Doelen, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
AWA
Pllek, Amsterdam
21:00
Birth of Joy
Rock Café Ozzy , Apeldoorn
20:30
Bit lotus + Stupid Bloody Tuesday@ Volta's local playgorund
Volta, Amsterdam
20:15
Bløf
Effenaar, Eindhoven
20:30
Boef
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Call It Off
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
Danny Vera
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
19:30
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ellen ten Damme
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Green Lizard
Patronaat, Haarlem
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
Hayden Powell / Marzio Scholten
LantarenVenster, Rotterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
21:00
Ho99o9
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Idaly
EKKO, Utrecht
20:30
Jake La Botz
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Janne Schra
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jeangu Macrooy
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jen Shyu
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jim White
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Jogja Hip Hop Foundation
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
20:30
Joseph & Maia
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Klangstof + Dakota
Vera, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Leonie Meijer - Hier.
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Maan
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Metropool, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings
Paard, Den Haag
21:00
Max Meser
Luxor Live, Arnhem
20:30
MHD
Paradiso, Amsterdam
20:30
Midas / PALMSY
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Mula B
De Helling, Utrecht
20:00
Naâman
Melkweg, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
20:00
Pink Floyd Project
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ricky Koole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Smoking Alaska / Valice
Paard, Den Haag
21:15
Smoking Alaska / Valice
Paardcafe, Den Haag
Spinvis
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Steak Number Eight & Brutus
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Stef Bos - Kern
De Zwerver, Oostende
20:00
Sue the Night
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tangarine
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Teddy's Hit / The Baby Salad
Simplon, Groningen
20:00
Témé Tan
Paradiso, Amsterdam