Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Weijer
Boxmeer
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Markant Uden
Uden
Molen De Ster
Utrecht
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
23:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
woensdag 07 november 2018
00:00
Iris Hond - Bewogen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Abe Partridge / Jarrod Dickenson
Luxor Live, Arnhem
20:00
Club Guy & Roni
Luxor Live, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jarreau Vandal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mattiel
Botanique, Brussel
20:00
David August
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Uriah Heep
La Madeleine, Brussel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Daniel Lanois / Venetian Snares
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Jaap Boots
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tangarine
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Herman van Veen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dans Dans
Handelsbeurs, Gent
20:30
Paul de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Superorganism
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Tamikrest
Metropool, Hengelo
20:00
The New Romanian Choir & The International Symphony Orchestra - The St
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Paul Young
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Eric Gales
De Spot, Middelburg
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hudson Taylor
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Veluvine, Nunspeet
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Raphael Saadiq
Theater Rotterdam, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Jen Cloher
Molen De Ster, Utrecht
Jen Cloher
Molen De Ster, Utrecht
Fever Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Popa Chubby
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Black Honey
Hedon, Zwolle
20:00
Eye in the Sky
Hedon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 08 november 2018
20:30
Benjamin Herman's Bughouse / Secret Chiefs 3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Smit - Met andere woorden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
23:45
Noodlanding live - Urochromes
Paradiso, Amsterdam
Mt. Joy
Paradiso, Amsterdam
21:00
Derv Gordon of The Equals & So What
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ken Thomson Sextet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Felbm
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Stella Donnelly
Paradiso, Amsterdam
Tom Odell
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
19:30
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
NOFX
Melkweg, Amsterdam
19:00
ICONS! Aretha Franklin Tribute
Melkweg, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dans Dans
DE Studio, Antwerpen
20:00
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
00:00
Mart Hillen - In concert
Orpheus, Apeldoorn
20:00
GHOST BATH (US) + MØL (DK)
Willemeen, Arnhem
Mexican Surf / Tony Clifton
Luxor Live, Arnhem
20:00
Evil Invaders + Distillator
Willemeen, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Mooneye
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop