Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Depot
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Handelsbeurs
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:30
Sound Dog
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
donderdag 08 november 2018
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Muze, Noordwijk
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wende Snijders - Mens
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Popronde Middelburg
De Spot, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
White Denim
Muziekgieterij, Maastricht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Brant Bjork
Het Depot, Leuven
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Paardekooper
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Jennie Lena
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Eric Gales / Popa Chubby
Metropool, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Paul de Munnik
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Entombed AD / Vader
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Nino Gvetadze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Duo con Spirito
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tangarine
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
iPendejo!
Patronaat, Haarlem
21:30
Subterranean Street Society
Simplon, Groningen
21:00
Nothing
Vera, Groningen
20:30
Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Homebase presents: Main Source
Simplon, Groningen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Luka Bloom
Handelsbeurs, Gent
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jacin Trill
Effenaar, Eindhoven
20:00
Impericon: Never Say Die! Tour
Dynamo, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Slow Crush
Stroomhuis, Eindhoven
Sari Schorr
Bibelot, Dordrecht
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman van Veen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Tamikrest
Burgerweeshuis, Deventer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
23:30
Allez Allez
Paard, Den Haag
20:00
Club Delphine Presenteert: Eckhardt And The House
Paard, Den Haag
Johan
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Kylie Minogue
Koninklijk Circus, Brussel
Enrique Iglesias
Paleis 12, Brussel
20:30
Surfer Joe
Sound Dog, Breda
20:00
Racoon
Chassé Theater, Breda
20:00
Throwback To: Niels Geusebroek sings Coldplay
Mezz, Breda
20:00
Lavalu - Solitary High
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Rachel Croft
De Barg, Boskoop
20:00
Mooneye
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:00
GHOST BATH (US) + MØL (DK)
Willemeen, Arnhem
Mexican Surf / Tony Clifton
Luxor Live, Arnhem
20:00
Evil Invaders + Distillator
Willemeen, Arnhem
00:00
Mart Hillen - In concert
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dans Dans
DE Studio, Antwerpen
20:00
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
23:45
Noodlanding live - Urochromes
Paradiso, Amsterdam
Mt. Joy
Paradiso, Amsterdam
21:00
Derv Gordon of The Equals & So What
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ken Thomson Sextet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Felbm
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Stella Donnelly
Paradiso, Amsterdam
Tom Odell
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
19:30
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
NOFX
Melkweg, Amsterdam
19:00
ICONS! Aretha Franklin Tribute
Melkweg, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Smit - Met andere woorden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Benjamin Herman's Bughouse / Secret Chiefs 3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 november 2018
21:00
Amsterdam Klezmer Band XL
Hedon, Zwolle
Bökkers
Hedon, Zwolle